Daniel Radcliffe zdradził kulisy nagrywania Harry'ego Pottera! Możecie być w szoku!

2020-12-05 11:30 RD
Daniel Radcliffe
Autor: Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic Daniel Radcliffe

Harry Potter to seria filmów o młodym czarodzieju, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. W głównych bohaterach zakochały się miliony dzieciaków, ale nie tylko. Teraz aktor, który wcielił się w tytułową postać, Daniel Radcliffe, zdradził, co działo się za kulisami.

Blisko 10 lat temu na ekranach kin pojawiła się ostatnia część filmu o przygodach młodego czarodzieja - Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II. Mimo tego seria ta nadal ma przed największymi fanami sporo tajemnic. Rąbka tajemnicy postanowił uchylić wcielający się w tytułowego Pottera, Daniel Radcliffe. Aktor w jednym z odcinków Hot Ones postanowił opowiedzieć o kulisach powstawania filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wtedy to większość głównych aktorów było nastolatkami. 

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku

Daniel opowiedział o jednej ze scen w klasie profesor McGonagall w Hogwarcie. Pomieszczenie było wypełnione zwierzętami w klatkach. W sumie - jak wynika z relacji Daniela - było ich około 60. 

W klasie transmutacji, była jakaś małpa w klatce, która po prostu zaczęła się masturbować

zdradził Radcliffe i dodał, że pomimo tego incydentu większość zwierząt zachowywała się spokojnie. No może z wyjątkiem nietoperza, który podobno obsikał Ruperta, wcielającego się w rolę Rona. 

Harry Potter: Jakie sceny najbardziej lubił Daniel Radcliffe? 

Aktor zdradził również, że jego ulubionymi scenami były sceny bankietowe, a szczególnie te “śniadaniowe”. 

Byłem zaledwie 11-12-letnim dzieckiem, które codziennie przez kilka dni jadło jajka sadzone, bekon, kiełbaski i fasolkę po bretońsku. To było świetne

zdradził Radcliffe.