Członkowie Foo Fighters i Pearl Jam założyli zespół! W sieci są dwa premierowe utwory

i

Autor: screen: Spotify

Członkowie Foo Fighters i Pearl Jam założyli zespół! W sieci są dwa premierowe utwory

2020-12-14 12:39

W czasie pandemii koronawirusa, gdy brak możliwości koncertowania, artyści postanawiają często połączyć siły i zabijając nudę, nagrać jakieś nowe rzeczy. Tak jest w tym przypadku, gdy muzycy związani z zespołami Pearl Jam i Foo Fighters, założyli nowy zespół.

Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i wygląda na to, że jeszcze trochę będziemy musieli się przemęczyć, zanim wszystko wróci do normy. Z powodu braku koncertów, artyści szukają innego zajęcia i czasami jest to założenie pobocznego zespołu. Tak zrobili muzycy związani z Foo Fighters i Pearl Jam, którzy postanowili założyć nowy zespół. Co ciekawe, pierwsze numery są już w sieci.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Muzycy Foo Fighters i Pearl Jam połączyli siły i wydali dwa premierowe numery

Bębniarze Taylor Hawkins z Foo Fighters i Matt Cameron z Pearl Jam założyli zespół Nighttime Boogie Association. Grupa nie jest świeżym pomysłem, bo artyści myśleli już o tym w 2019 roku, po koncercie upamiętniającym Chrisa Cornella. Wiadomo, zobowiązania ze swoimi zespołami pokrzyżowały plany i wszystko musiało poczekać. Brak koncertów i ogólna przerwa w 2020 roku, spowodowały, że można było ruszyć temat na nowo. 

Wszystko odbyło się zdalnie i jak mówi Taylor Hawkins, w wywiadzie dla 'Rolling Stone':

Robimy to dla zabawy. Nie planujemy sobie za to kupić żadnych willi.

Posłuchajcie, jak brzmi muzyka zespołu Nighttime Boogie Association: