Cyberpunk 2077 - w grze jest hołd dla Pawła Jumpera

i

Autor: screen: https://youtu.be/9cX17CeYKt0

Cyberpunk 2077 - w grze jest hołd dla Pawła Jumpera

2020-12-15 9:13

Cyberpunk 2077 jest grą, która wywołuje bardzo dużo emocji. Po latach czekania, w końcu dostaliśmy tytuł, który niestety nie ustrzegł się błędów, ale także taki, w którym jest bardzo dużo nawiązań do popkultury i 'gwiazd internetu'. Świadczyć o tym może fakt, że w grze możemy natknąć się na hołd, złożony Pawłowi Jumperowi.

Cyberpunk 2077 to gra, która była wyczekiwana przez graczy od lat i gdy w końcu pojawiła się w sprzedaży, nie zabrakło głosów zachwytu oraz głosów niezadowolenia. W każdym razie, gra jest na językach wszystkich i tak pewnie zostanie na długo. Co ciekawe, w świecie Cyberpunk 2077 ukryta jest masa easter eggów, które ukazują się graczom po uważniejszym wpatrzeniu się. Jednym z nich jest kultowy Paweł Jumper!

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Paweł Jumper w Cyberpunk 2077. Gdzie możemy znaleźć słynnego skoczka z Youtube?

Może wyjaśnijmy tym, którzy mogą nie wiedzieć o co chodzi i kim jest Paweł Jumper? Otóż, Paweł to młodzieniec, który w czasach wczesnego Youtube'a i ogólnie pierwszej fazie wrzucania głupot do sieci, zeskoczył z metrowej rampy na rowerze górskim. Niebezpieczny wyczyn, który zakończył się (na szczęście) tylko stłuczeniami, stał się kultowy i po dziś dzień wiele osób go cytuje, nawiązuje do niego i uważa za jednego z klasyków sieci. Z resztą, zobaczcie sami:

Twórcy Cyberpunk 2077, muszą być miłośnikami Pawła Jumpera, ponieważ w grze, możemy znaleźć Pablo Jumpera, który zginął, próbując odtworzyć wyczyn pana Pawła. Gdzie go znajdziemy? W południowym Heywood, a wszystkie szczegóły możecie znaleźć w nagraniu poniżej: