Corey Taylor twierdzi, że ludzie oszaleją, gdy usłyszą nową płytę Slipknota

i

Autor: screen: https://youtu.be/V3ADK6gsDGg

Corey Taylor wspomniał Joeya Jordisona: Najpierw troską objęliśmy jego rodzinę

2021-09-27 11:02

Śmierć Joeya Jordisona była ogromnym ciosem dla fanów Slipknota oraz dla zespołu, który zawdzięczał mu istnienie. Corey Taylor wspomniał zmarłego kolegę,opowiadając o tym, jak wyglądał ten trudny czas.

Śmierć Joeya Jordisona to cały czas ogromny cios dla fanów Slipknota oraz dla zespołu, który zawdzięcza istnienie Joeyjowi. Corey Taylor wspomniał czas po śmierci Joeya i to jak wszyscy zareagowali na tą smutną wiadomość. 

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Corey Taylor wspomniał Joeya Jordisona: Najpierw troską objęliśmy jego rodzinę

W wywiadzie dla 'Trunk Nation' Corey Taylor został zapytany, jak poradził sobie ze śmiercią Joeya? Lider Slipknota odpowiedział szczerze:

Ciężko. Najpierw troską objęliśmy jego rodzinę, natychmiast się z nią skontaktowaliśmy, żeby upewnić się, że wszystko z nimi w porządku. Jeśli tylko czegoś od nas potrzebowali, mogli poprosić. To wielka tragedia. Był zbyt młody i zbyt utalentowany. Wiem, że wiele osób zastanawia się nad okolicznościami naszego rozstania z nim, ale nie będę o tym mówił, bo wolę mówić o jego spuściźnie, która pomogła stworzyć ten zespół. Wciąż nie potrafię uwierzyć, że go już z nami nie ma.

Do dziś nie ujawniono, dlaczego Joey Jordison opuścił szeregi Slipknota w 2013 roku.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny