Mick Jagger

i

Autor: LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Czy The Rolling Stones zakończą granie po najbliższej trasie? Mick Jagger odpowiedział

2021-09-27 10:06

The Rolling Stones uznawani są za prawdziwych tytanów rock and rolla, którzy nie zamierzają w ogóle schodzić ze sceny. Jednak, po śmierci Charliego Wattsa, pojawia się coraz więcej pytań o to, czy Stonesi planują zakończenie kariery. Na ten temat wypowiedział się Mick Jagger.

The Rolling Stones to jedna z tych ekip na scenie rockowej, która z biegiem zyskała miano monumentów i trudno uwierzyć, by kiedyś stwierdzono, że to koniec kariery. Po śmierci Charliego Wattsa, coraz częściej pojawią się pytania na temat ewentualnego zakończenia działalności. W końcu sam Mick Jagger wypowiedział się szerzej na ten temat.

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze

Czy The Rolling Stones zakończą granie po najbliższej trasie? Mick Jagger odpowiedział

David Fricke z 'Rolling Stone', zapytał Jaggera, czy po śmierci kolegi z zespołu, planowany jest koniec grania? Wokalista odpowiedział krótko:

Nie wiem. Wszystko może się zdarzyć. Jestem o to pytany odkąd skończyłem 31 lat. Jeśli wszystko będzie dobrze w przyszłym roku i wszyscy będą mieli ochotę koncertować, to jestem pewien, że będziemy grali. Teraz staram się skupić na tej trasie.

W przyszłym roku, The Rolling Stones będą świętować 60 lat grania na żywo.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]