Co tam w środku gra? Uriah Heep - Fifty Years In Rock - UNBOXING

i

Autor: Foto: Eska ROCK Materiały prasowe

Co tam w środku gra? Uriah Heep - Fifty Years In Rock - UNBOXING

2020-12-03 13:04

Brytyjska legenda, zespół Uriah Heep należy do wielkiej czwórki hard rocka, razem z Led Zeppelin, Deep Purple i Black Sabbath. Z pewnością jest także jednym z najbardziej ciekawych zespołów w historii – tak pod kątem muzyki, jak i tekstów.Tym razem do sprzedaży trafił wyjątkowy box ze wszystkimi albumami zespołu.

Tym wielkim i ambitnym projektem, którym jest super deluxe box set, zespół świętuje 50. lecie swojej kariery. Box został stworzony w ścisłej kolaboracji z członkami z oryginalnego składu zespołu: Mick Box, Ken Hensley, Paul Newton i Lee Kerslake.

Ten pięknie prezentujący się box set zawiera wszystkie oryginalne albumy grupy na CD oraz 4 CD, które zostały skompilowane przez oryginalnych członków zespołu. Zestaw zawiera również album “The Magician’s Birthday”, zremasterowany przez Andy’ego Peasrce’a, znanego ze współpracy z m.in. Lou Reedem i Black Sabbath.

Przywołując czasy, kiedy rock progresywny, hard rock i heavy metal współistniały w erze wielkich przełomów muzycznych, box set pozwala prześledzić ewolucję Uriah Heep. Od początkujących, niedoświadczonych muzyków studyjnych, którzy mieli do udowodnienia światu wszystko, do wielkich gwiazd rocka.

Co tam w środku gra? Uriah Heep - Fifty Years In Rock - UNBOXING. Zobacz, jak wygląda specjalny box od środka

W naszym cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak prezentuje się wyjątkowy box Uriah Heep. Czy warto mieć go w swojej kolekcji? Zobaczcie, jak został wydany:

Co tam w środku gra - Uriah Heep