Co tam w środku gra? Rusza nowy cykl Eski ROCK, w którym zrobimy dla was unboxingi najciekawszych wydawnictw

2020-10-19 17:08
Ilustracja do artykułu
Autor: foto: Eska ROCK

Odpalamy nowy cykl na Esce ROCK, którego nazwa to 'Co tam w środku gra?'. Chcemy pokazywać wam najciekawsze wydawnictwa specjalne, z tym że od środka.

Często, gdy zapowiadana jest premiera jakiegoś wydawnictwa, do wyboru jest kilka opcji. Czasami wersje deluxe kuszą opisaną zawartością, jednak ciężko kupować kota w worku i polegać tylko na opisie zawartości. Wiadomo, lepiej zobaczyć jak coś wygląda, niż się zastanawiać, tym bardziej, że wizualizację czasami nie wiele mówią. Stąd pomysł na cykl 'Co tam w środku gra?', który będzie naszym wyjątkowym podejściem do unboxingu.

PHIL ANSELMO NIE MA PROBLEMU Z KIM KARDASHIAN W KOSZULCE MORBID ANGEL. DLACZEGO?


Co tam w środku gra? Startuje nowy cykl Eski ROCK

Spokojnie, to nie będzie zwykły unboxing, gdzie przed kamerą pokażemy co jest w środku. Tutaj opowiemy trochę o historii samego wydawnictwa i nawet tak prostych rzeczach jak to, czy jakość papieru w książeczce jest dobra. Podchodzimy do tematu w klimacie iście kolekcjonerskim i nie chcemy tylko otwierać ładnie zapakowanych płyt. Jeśli to co będziemy robić, w jakiś sposób zachęci was do kupna, to fajnie, bo nic nie zastąpi ładnego, fizycznego wydania.


MALCOLM YOUNG POJAWI SIĘ NA NOWEJ PŁYCIE AC/DC? ANGUS YOUNG WYJAŚNIŁ, JAKI JEST WKŁAD GITARZYSTY

Na pierwszy rzut poszło piękne wydawnictwo 'Black Sabbath - Paranoid - SUPER DELUXE', które zostało wydane z okazji 50-lecia. Piękna rzecz, wydana z wielką starannością i z oddaniem najmniejszych szczegółów. Zobaczcie, co tam w środku gra.