Dominik Pajewski

15.10.2020 (12:36)

Phil Anselmo nie ma problemu z Kim Kardashian w koszulce Morbid Angel. Dlaczego?Celebryci często zakładają na siebie koszulki znanych zespołów rockowych i metalowych, czym wzbudzają wiele emocji. Jak na to wszystko patrzy Phil Anselmo?

Celebryci w koszulkach zespołów rockowych i metalowych, nie są czymś zadziwiającym, jednak zawsze wywołuje to dyskusje wśród fanów danej grupy. Niedawno Kim Kardashian pokazała się w koszulce zespołu Morbid Angel, co delikatnie mówiąc poruszyło fanów. Jak na to zareagował Phil Anselmo? Okazuje się, że legendarny wokalista ma pełen luz w temacie takich akcji.

ZANIM POWSTAŁ RAMMSTEIN, MUZYCY ZESPOŁU GRALI PUNK ROCKA. DO SIECI TRAFIŁA KASETA DEMO ZESPOŁU


Phil Anselmo skomentował Kim Kardasian w koszulce Morbid Angel

W wywiadzie dla magazynu 'Revolver', Phil Anselmo powiedział, co sądzi o celebrytach w koszulkach zespołów rockowych i metalowych. Okazuje się, że wokalista ma pełen luz z tym tematem:
 
Podobało mi się to. Nie wiem, kim ona jest, słyszałem jej nazwisko. Ale każdy, kto nosi koszulkę Morbid Angel, jest dla mnie ok. W ogóle mnie to nie rusza. Nie to, żebym o tym rozmyślał. Wiem, że ktoś, kto wychowywał się na tej scenie, wspierał zespoły, może sobie pomyśleć „co za pozerzy”. Ale może jak zobaczą taką koszulkę, posłuchają muzyki.

Bardzo też możliwe, że Kim Kardasian faktycznie lubi taką muzykę. Wszystko jest możliwe.

TOM MORELLO O RANDYM RHOADSIE: MIAŁ W SOBIE WIRTUOZA MUZYKI KLASYCZNEJ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz