Marcin Meller Mellina

i

Autor: Tomasz Radzik/SE

"MELLINA" Marcina Mellera - wszystkie odcinki w jednym miejscu

2023-03-17 13:30

"Mellina" to nowy, zupełnie wyjątkowy talk show Eski ROCK. Program prowadzony jest przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek, nagrodzonego Bestsellerem Empiku za thriller "Czerwona Ziemia". Premiera nowych odcinków zaplanowana jest w każdy czwartek o godzinie 19:00 na YouTubie Eski ROCK.

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski ROCK. Mowa o talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00 na kanale Youtube Eski ROCK. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski ROCK o 23:00.

Poniżej znajdziesz wszystkie opublikowane już odcinki "Melliny"!

"Mellina" #11 - Wojciech Chmielarz

Na kanapie w "Mellinie" jeden z najpopularniejszych autorów w Polsce mówi, czy pisanie książek jest trudne i jak to jest z tą inspiracją. Po co spotkał się z Marcinem Mellerem w knajpie na Mazurach i co z tego wyszło. Wojciech Chmielarz zdradzi także, czy na pisaniu można dużo zarobić i czego boi się autor kryminałów.

"Mellina" #10 - Majka Jeżowska

Majka Jeżowska w "Mellinie" mówi o tym, jak znalazła się na Pol'and'Rocku i o szoku po tym, jak publiczność zareagowała na jej występ. Przyznaje też, że nie lubi jak ktoś wykorzystuję wiarę i Kościół do atakowania ludzi. Marcin Meller zaczął jednak program od przeprosin. Okazuje, że kiedyś w przeszłości powiedział coś, co bardzo zabolało Majkę Jeżowską.

Mellina #9 - Kazik Staszewski

Kazik Staszewski w "Melinie" u Marcina Mellera przyznaje, że ciężko było mu zaakceptować, że traci słuch. Na koncertach wciąż daje z siebie wszystko. Kazik przyznaje, że za wywoływanie skandali dostaję uwagi od mamy. A kim była mama Kazika? O tym w "Mellinie" u Marcina Mellera w Esce Rock!

"Mellina" #8 - Fisz

W “Mellinie” Eski Rock, w rozmowie z Marcinem Mellerem, Fisz ujawnił, że zdarza się mu usłyszeć od dzieci, że jest boomer'em, choć twierdzi, że nim nie jest. Muzyk zdradził też, że nie ma telewizora, ale ciężko mu uciec od złych wiadomości Opowiedział także o ciężarze swojego nazwiska.

"Mellina" #7 - Martyna Wojciechowska

W Esce Rock przyznaje, że urodziła się nieśmiały dzieckiem, wręcz wycofanym, do tego stopnia, że z przedszkola została wyrzucona. O co jeszcze Marcin Meller pytał autorkę programu Kobieta na krańcu świata? Posłuchajcie w Mellinie w Esce Rock!

"Mellina" #6 - Ewa Winnicka

Mieszkańcy Teksasu są tak przywiązani do posiadania broni, że nawet masakry dzieci w szkołach, nie są wstanie przekonać ich, do ograniczeń w tym zakresie - mówi dziennikarka Ewa Winnicka, która wielokrotnie opoisywała życie w USA. W Mellinie w Esce Rock opowiada też o tym "Jak się starzeć bez godności".

Mellina #5 - Mela Koteluk

Piosenkarka, autorka tekstów, artystka ujawnia swoją fascynację neurobiologią i przyznaje, że żałuje, że nie została lekarką. O wpływeie muzyki na mózg, ale też o lęku przed śmiercią, sztucznej inteligencji i dlaczego AI nie potrafi pisać wierszy - Mela Koteluk Mellinie w Esce Rock.

"Mellina" #4 - Lena Góra

Aktorka Lena Góra znana z serialu "Król" a ostatnio z produkcji Netflixa "Noc w przedszkolu" opowiada o życiu w USA i dlaczego wyjechała za granicę mając 16 lat. Jak podrabiała dokumenty, żeby pracować w barze i dlaczego była gnębiona w szkole. Aktorka mówi czy brak dyscypliny w domu to dobry sposób na wychowanie i dlaczego lato przez cały rok nie sprzyja tworzeniu. Niedługo będzie głośno o jej nowym filmie a ona sama ujawnia, czego tak naprawdę się boi.

"Mellina" #3 - Zygmunt Miłoszewski

Gościem "Melliny" był Zygmunt Miłoszewski. Pisarz i miłośnik żeglowania. Opowiedział o lękach, męskości, kobietach i dlaczego w pewnym wieku facet staje się długodystansowcem. Miłoszewski zdradził co robił na salach sądowych i czym się zajmował zanim został pisarzem.

"Mellina" #2 - Witold Szabłowski

Pisarz, dziennikarz - opowiada za co dostał bana od Facebooka i czego życzy Putinowi (niczego dobrego). O tym dlaczego pisze o Ukrainie i nie epatuje drastycznymi obrazami? Jak to się stało, że w Iranie wydano jego książkę, bez jego wiedzy i wyglądało poszukiwanie kucharza Saddama Husajna.

"Mellina" #1 - Tomasz Organek

Muzyk opowiedział o tym, dlaczego w zespole nie rozmawiają o polityce, jak przez kłótnie prawie rozpadła się grupa. To jednak nie wszystko! Dlaczego Tomasz Organek korzysta czasem z promptera i jak wspomina pracę z nominowanym od Oscara Jerzym Skolimowskim?