Dominik Pajewski

16.10.2020 (15:50)

Malcolm Young pojawi się na nowej płycie AC/DC? Angus Young wyjaśnił, jaki jest wkład gitarzystyNowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu mówi się, że na albumie zespołu pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, jaki będzie wkład jego zmarłego brata.

Nowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów od lat, a cały świat rocka jest ciekawy, co jeszcze do powiedzenia ma legendarna grupa. Pierwszy singiel pokazał, że raczej możemy spodziewać się starego, dobrego AC/DC. Od jakiegoś też czasu mówi się, że na krążku pojawi się Malcolm Young i to najbardziej interesuje fanów. Angus postanowił odnieść się do tego tematu, tłumacząc, w jaki sposób na płycie pojawi się jego zmarły brat.

GDYBY NIE VAN HALEN, MEGADETH MÓGŁBY NIE POWSTAĆ. TAK TWIERDZI DAVID ELLEFSON


Malcolm Young na nowym albumie AC/DC? Angus tłumaczy o co chodzi

W wywiadzie dla SiriusXM, Angus ujawnił, jaki będzie wkład jego zmarłego brata w album:
 
Wkład Malcolma polegał głównie na pomysłach na piosenki, nad którymi pracowaliśmy wspólnie. Na tym generalnie polegał cały jego wkład w nowy album. Jest tam duchem, cały czas go czuć. Zawsze jest w moich myślach, ciągle o nim myślę. Podobnie inni.

Album 'Power Up' trafi do sprzedaży 13 listopada 2020.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz