Blind Channel - Dark Side

i

Autor: Screen z YouTube: Eurovision Song Contest Blind Channel - Dark Side

Blind Channel - Eurowizja, Dark Side, Finlandia

2021-05-21 15:29

Blind Channel - Eurowizja, Dark Side, Finlandia, to jedne z najczęściej wyszukiwanych fraz prze większość osób, które zdecydowały się na obejrzenie zmagań artystek i artystów podczas Eurowizji 2021. Zespół Blind Chanel zaskoczył świat piosenką Dark Side i z pewnością zapisał się w na kartach historii konkursu jako formacja oryginalna, ciekawa i stworzona z niezwykle utalentowanych muzyków.

Finowie zaprezentowali się przed wielomilionową publicznością zgormadzoną przed telewizorami. Tuż po zakończeniu występu Blind Chanel w Internecie zawrzało, a muzyków zalała lawina pozytywnych komentarzy dotyczących ich twórczości. 

Blind Channel - Eurowizja i Finlandia z wielkim sukcesem!

Zespół Blind Channel wystąpił na Eurowizji i sprawił, że Finlandia może pochwalić się wielkim sukcesem! O tym rockowym zespole zrobiło się głośno jeszcze na długo przez występem na żywo. Nie tak dawno temu opisywaliśmy jak wielkim zaskoczeniem jest fińska formacja Blind Chanel. Prawdziwy ogień na scenie i dopracowany w najmniejszych detalach i szczegółach występ sprawił, że nie jest nadużyciem stwierdzenie, iż jest to wielki powrót do rockowych korzeni. 

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

Internauci, ale też specjaliści i krytycy są zgodni co jednego - Blind Chanel potwierdził pozytywne opinie na swój temat i teraz może świętować sukces bez obaw o to, że ktokolwiek podważy talent któregokolwiek z członków tego rockowego zespołu.

Sonda
Blind Chanel - Dark Side. Podoba Ci się ta piosenka?