Blind Channel - Eurowizja 2021

i

Autor: Eurowizja / screen z YouTube: Eurowizja Blind Channel - Eurowizja 2021

Eurowizja 2021: Blind Channel to rockowe zaskoczenie konkursu

2021-05-21 10:33

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. ten przez jednych kochany, a przed innych znienawidzony konkurs od dekad kojarzony jest z muzyką z reguły inną niż rock. Tegoroczna edycja może być jednak przełomowa, ponieważ okazało się, że Finlandia znów postanowiła zaskoczyć świat swoją reprezentacją. Honoru mroźnej północy będzie bronił zespół Blind Channel!

Los chyba nie mógł być bardziej łaskawy dla formacji Blind Channel. Występ podczas Eurowizji 2021 może być dla grupy wielkim awansem, a z całą pewnością wpłynie znacząco na rozpoznawalność kapeli na świecie.

Blind Channel - kim są reprezentanci Finlandii na Eurowizji 2021?

Blind Channel - kim tak właściwie są reprezentanci Finlandii na Eurowizji 2021? Zespół tworzy sześciu muzyków Joel Hokka, Niko Vilhelm, Joonas Porko, Olli Matela, Tommi Lalli oraz Aleksi Kaunisvesi i generalizując wywodzą się oni z fińskiej alternatywy. świat usłyszał o ... pierwszy raz dopiero w 20213 roku. Właśnie wtedy zespół miał być supportem estońskiego zespołu Defrage na jednym ze znanych festiwali.

Eurowizja 2021. Oto zwycięzcy pierwszego półfinału

Jako, że z przyczyn losowych nie byli w stanie tego dnia wystąpić, aktualni reprezentacji Finlandii na Eurowizji 2021 postanowili przejąć inicjatywę i nagle stali się głównym wykonawca tamtego wieczoru.

Blind Channel - co zagra zespół na Eurowizji 2021

Znajmy już odpowiedź na pytanie co zagra zespół Blind Channel na Eurowizji 2021! pomimo, że muzycy od lat utożsamiani są z rockowym brzmieniem, to artyści na przekór wszystkiemu zdecydowali się wykonać hit 'Euphoria', a nie 'Hard Rock Hallelujah' Lordi na co obstawiało wielu fanów formacji.

Sonda
Czy imprezy powinny odbywac się bez jakichkolwiek limitów w 2021 roku?