Billie Eilish napisze piosenkę do nowego Bonda. Czy jest powód do zdziwienia?

2020-01-15 11:34
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=DyDfgMOUjCI

To z pewnością jedna z tych informacji, które zaskakują i wywołują dyskusję. Jednak, czy to faktycznie takie zaskoczenie? Billie Eilish napisze piosenkę do najnowszej odsłony filmów o Jamesie Bondzie.

Z pewnością ta informacja może zaskoczyć wiele osób, a przede wszystkim fanów filmów o Jamesie Bondzie. Piosenkę do najnowszej odsłony przygód agenta 007, napisze Billie Eilish. Z pewnością jest to elektryzujący news, jednak czy aż tak bardzo zaskakujący?


PEARL JAM - GIGATON: WSZYSTKO CO WIEMY O NAJNOWSZEJ PŁYCIE ZESPOŁUBillie Eilish napisze piosenkę do nowego Bonda. Czy jest powód do zdziwienia?

Pojawiło się wiele głosów zdziwienia i wiele zaskoczonych osób, jednak czy jest powód do zdziwienia? Młoda wokalistka szturmem podbiła listy przebojów, a w drugiej połowie 2020 roku ma być headlinerem większości festiwali. Wybór jest raczej oczywisty i naturalny. Tak Billie napisała o wyróżnieniu:

To wielki zaszczyt napisać piosenkę do filmu będącego częścią legendarnej serii. James Bond to najfajniejsza seria filmów na świecie. Wciąż jestem w szoku.

Najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda będzie 25. odsłoną serii, będzie to także ostatni film z udziałem Daniela Craiga.

JAR JAR BINKS POWRÓCI W NOWYM SERIALU STAR WARS?