Bernie Sanders - MEMY

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/lstelmach89/photos/a.525704737459295/4311781628851568/

Bernie Sanders - MEMY z gwiazdą inauguracji Joe Bidena. Te rękawiczki podbijają sieć

2021-01-22 12:59

Zaprzysiężenie Joe Bidena było wydarzeniem transmitowanym na cały świat, jednak wszyscy zwrócili uwagę na Berniego Sandersa, który tego dnia skradł praktycznie całe wydarzenie.

Zaprzysiężenie Joe Bidena było wydarzeniem, które oglądał cały świat i trudno się dziwić. Wszystkie wydarzenia, które działy się wcześniej przerażały, przez co pojawiało się wiele pytań. Głównie wszyscy się zastanawiali, czy inauguracja przebiegnie w spokojnej atmosferze i na szczęście tak było, jednak całą imprezę ukradł Bernie Sanders i jego rękawiczki.

Dr Tomasz Płudowski: Biden będzie przyjacielem Polski [Super Raport]

Bernie Sanders - MEMY z gwiazdą inauguracji Joe Bidena. Te rękawiczki podbijają sieć [FOTO]

Bernie Sanders, to 79-letni senator z Vermont, który na wiosnę był głównym przeciwnikiem Joe Bidena w wyścigu o nominację na kandydata Demokratów w wyborach prezydenckich. Jak widać, panowie nie mają do siebie żadnej urazy, a Sanders zjawił się na inauguracji w słynnych rękawiczkach! O co z nimi chodzi?

79-letni senator pojawiał się w nich już kilka razy podczas kampanii w prawyborach. Bernie Sanders otrzymał je od Jen Ellis, która produkuje takie rękawiczki z używanych swetrów i butelek.

Zobaczcie najlepsze MEMY z Berniem Sandersem w roli głównej:

Sonda
Czy Biden będzie lepszym prezydentem niż Trump?