Batman: The Animated Series: ma powtać kontynuacja kultowego hitu!

i

Autor: screen: https://youtu.be/rrmUk2YUm14

Batman: The Animated Series: ma powstać kontynuacja kultowego hitu!

2021-01-21 12:41

Batman: The Animated Series, to jedna z popularniejszych produkcji o Batmanie, która do dzisiaj uznawana jest za kultowe dzieło. Okazuje się, że jest szansa na to, aby animacja powróciła z nowymi odcinkami.

Batman: The Animated Series, to jedna z tych animacji, która stała się dziełem kultowym wśród fanów. Klasyczna kreska, świetnie rozpisany scenariusz i aktorzy, którzy podkładali głosy, to przepis na sukces i dzieło ponadczasowe, które ciągle jest wspominane. Okazuje się, że jest szansa na kontynuację! Co obecnie wiadomo?

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Batman: The Animated Series powróci? Jest na to szansa

Jak to możliwe? Otóż, według Marca Bernardina, ktory współprowadzi podcast Fatman Beyond, którego gospodarzem jest Kevin Smith, Warner Bros we współprac z DC Comics pracują nad przywróceniem produkcji Batman: The Animated Series! Co ciekawe, nie będzie to restart serii, a kontynuacja historii, którą widzieliśmy w serialu. 

Przypomnijmy, że serial był tworzony w latach 1992-1995, a później twórcy przyznali, że brakuje im dalszych pomysłów. Później pojawiła się kontynuacja 'The New Batman Adventures' a następnie 'Batman Beyond'. Jak nowa produkcja będzie odnosić się do tych seriali? Tego nie wiadomo.

Batman, Mojżesz, John Connor - wszystkie twarze Christiana Bale'a [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
W jakich filmach o Batmanie zagrał Bale?