Banksy w Polsce 2021 - gdzie i kiedy będzie można oglądać wystawę?

i

Autor: screen: https://youtu.be/Xoe3Nn5vuBg

Banksy w Polsce 2021 - gdzie i kiedy będzie można oglądać wystawę?

2020-12-18 12:16

Przez pierwsze półrocze 2021 roku, od stycznia do czerwca 2021 r. Warszawa będzie gościła wyjątkową wystawę „Banksy: Geniusz czy wandal?”. Będzie to pierwszy w Polsce duży pokaz prac obrazoburczego artysty, który zrewolucjonizował sztukę współczesną, ale swoją tożsamość konsekwentnie ukrywa.

Banksy: Geniusz czy wandal? Zabiera nas w podróż przez kontrowersyjny świat artystyczny jednego z najbardziej wpływowych twórców ostatnich lat, poprzez różne obszary tematyczne, pokazującą ponad 70 prac, takich jak oryginalne dzieła, rzeźby, instalacje artystyczne, wideo i fotografie.

Banksy: Geniusz czy wandal? poprzedzony sukcesem w Moskwie, Petersburgu i Madrycie, z ponad 600 000 odwiedzających, jest fenomenem. Kiedy i gdzie dokładnie będzie można zobaczyć specjalną wystawę prac artysty?

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Banksy: Geniusz czy wandal? Gdzie i kiedy wystawa?

Specjalną wystawę będzie można zobaczyć w Centrum Praskim Koneser w Warszawie od 12 lutego 2021 do 11 kwietnia 2021 roku. Warto się pośpieszyć z kupnem biletów, ponieważ cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. 

Szczegóły i ceny biletów:

Bilety typu Student/senior ważne wyłącznie z legitymacją studencką/legitymacją emeryta i rencistyBilety dla dzieci w wieku 6-18 lat ważne wyłącznie z legitymacją szkolnąWstęp wolny dla dzieci poniżej 6 roku życiaBilety FLEX cena promocyjna (obowiązuje na dowolny dzień wystawy)

Dorośli: 60 PLNStudenci/seniorzy: 45 PLNDzieci: 30 PLNRodziny (2+1): 140 PLN