Axl Rose w wyjątkowy sposób odwdzięczył się Dave'owi Grohlowi za specjalny tron

i

Autor: screen: https://youtu.be/wraRfve9NUk

Axl Rose w wyjątkowy sposób odwdzięczył się Dave'owi Grohlowi za specjalny tron

2021-01-11 11:41

Pamiętacie koncerty Guns N' Roses i AC/DC gdy Axl siedział na specjalnym tronie? Siedzisko udostępnił mu Dave Grohl, któremu wokalista odwdzięczył się w wyjątkowy sposób. Co Dave otrzymał od Axla?

Axl Rose miał taki moment w graniu na żywo, gdy nie mógł stanąć o własnych siłach na nogach, a wszystko to przez złamanie nogi. To był czas gdy Guns N' Roses rozkręcali się po powrocie Slasha do składu i gdy Axl zastąpił Briana Johnsona na końcówce trasy AC/DC. By móc zaśpiewać wszystko jak należy, nie martwiąc się o niesprawną nogą, Axl pożyczył od Dave'a Grohla specjalny tron, którego frontman Foo Fighters używał, gdy sam złamał nogę podczas trasy swojej grupy. 

Okazuje się, że Axl odwdzięczył się Dave'owi za wsparcie i to w wyjątkowy sposób.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Axl Rose odwdzięczył się Dave'owi Grohlowi za wsparcie na trasie z AC/DC

W wywiadzie dla Loudwire.com, Dave wspomniał, jak Axl odwdzięczył mu się za użyczenie tronu:

Axl kazał Slashowi wybrać dla mnie gitarę. Slash wskazał Gibsona ES 335 Dot z początku lat 60., który do dziś jest najlepszą gitarą, na jakiej kiedykolwiek grałem. To był niezwykle miły i elegancki gest, bardzo to doceniam.

Guns N' Roses obecnie pracują nad nowym albumem, który prawdopodobnie pojawi się w 2021 roku. Zespół jednak nie zdradza szczegółów, ani daty premiery.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)

Slash również pracuje nad nowym albumem, który prawdopodobnie również pojawi się w 2021 roku. Gitarzysta co prawda nie zdradza szczegółów i tak jak w przypadku płyty GNR, wszystko jest trzymane w tajemnicy.