Astrofaza w “Mellinie” w Esce ROCK!

2025-07-10 19:45

W tym tygodniu premierę będzie miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu będzie Piotr Kosek, dużo lepiej znany z pewnością jako prowadzący kanał Astrofaza! O czym opowiedział on w "Mellinie"?

Astrofaza w “Mellinie” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe

W najnowszej "Mellinie" gościem jest Piotr Kosek z popularnego w serwisie YouTube kanału Astrofaza. Z tej rozmowy dowiecie się, jaka temperatura panuje w kosmosie, co by się stało, gdybyśmy nagle wyszli na zewnątrz statku kosmicznego i jakiej wielkości jest Ziemia w stosunku do Kosmosu.

Marcin Meller pytał też czy naukowcy zajmujący się kosmosem wierzą w Boga i jak to rozumieć, a także co wspólnego z Kosmosem ma Brian May z zespołu Queen. Co ciekawe, przez godzinę nie usłyszycie też nic na temat wyprawy Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego na Międzynarodową Stację Kosmiczną

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - nie ma w nich tematów tabu! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na platformie Spotify.

 Absolutnie najlepsze filmy w kosmosie. Wciągają mocniej niż czarna dziura:

Mellina
Dariusz Rosiak: Orban, Trump i Nawrocki to jest głos buntu | MELLINA - Meller
Mediateka.pl
Sponsor podcastu:
Media Expert i Mediaexpert.pl