AC/DC kończą działalność: posłuchaj największych hitów zespołu.

i

Autor: fot. Screen z You Tube

Angus Young opowiedział o ostatnich dniach Malcolma: Nawet w tym potwornym stanie, emanował radością

2020-11-19 11:57

Nowa płyta AC/DC spowodowała, że w sieci pojawia się coraz więcej wywiadów z muzykami AC/DC. Do przewidzenia było, że prędzej czy później, ktoś zapyta Angusa Younga o jego zmarłego brata. Gitarzysta postanowił wspomnieć ostatnie dni Malcolma.

Nowa płyta AC/DC jest idealnym punktem wyjścia do różnych wywiadów i przede wszystkim pytań na tematy, które przez lata miały być poruszane. Tak jest i w tym wypadku, gdy zapytano Malcolma Younga o jego zmarłego brata Malcolma, który był jednym ze współkautorów muzyki AC/DC. Jak Malcolm wspomina ostatnie dni brata?

Co tam w środku gra? - Motorhead

Malcolm Young opowiedział o ostatnich dniach Malcolma: Najgorsze było patrzeć jak gasł

W wywiadzie dla ''60 Minutes'', Angus Young opowiedział, jak wyglądały ostatnie dni Malcolma Younga:

Samo odejście nie było najtrudniejszą rzeczą, bo zakończyło ono cierpienie, przyniosło ulgę. Najgorsze było patrzeć jak gasł. Osoba, którą wcześniej znałeś, gdzieś znikała. Ale aż do samego końca miał na twarzy uśmiech od ucha do ucha. To zawsze dodawało mi otuchy. Nawet w tym potwornym stanie, emanował radością. Wielką radość sprawiało mu, kiedy grałem mu na gitarze. Próbował przytupywać. Wiedział, że zawsze jestem obok, co było ważne. Byłem z nim do samego końca.

Warto przypomnieć, że na najnowszej płycie AC/DC znalazł się numery, nad którymi zespół pracował z Malcolmem.