Agresywny Wojtek z KFD nie żyje! Popularny trener personalny odszedł w wieku 32 lat

i

Autor: screen: https://youtu.be/LSCeXSwpJFc

Agresywny Wojtek z KFD nie żyje! Popularny trener personalny odszedł w wieku 32 lat

2021-05-14 10:26

Wojciech Polak, znany także jako Agresywny Wojtek, nie żyje! Popularny trener personalny, który pojawiał się na kanale Youtube KFD, odszedł w wieku 32 lat.

Wojciech Polak - trener personalny i promotor sportów siłowych, który dał się poznać szerszej publiczności jako Agresywny Wojtek, bramkarz z kanału KFD, nie żyje! O śmierci 32-latka poinformowała najbliższa rodzina, a informację podał dalej serwis KFD.pl. 

Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18

Agresywny Wojtek z KFD nie żyje. Kim był?

Wojciech Polak, którego internet poznał jako 'Agresywnego Wojtka', był promotorem sportów siłowych, którym oddał praktycznie całe swoje życie. Szerszej publiczności, znane były filmy z Wojtkiem, które ukazywały się na kanale KFD.pl. To właśnie tam wystartowała seria 'Spowiedź', w której Wojtek opowiadał o pracy bramkarza, nie zapominając o sporej dawce poczucia humoru.

Nagrania Wojtka zaczęły zyskiwać na popularności, a on sam stał się bardzo rozpoznawalny, prowadząc także swój kanał i fanpage na Facebooku, gdzie mówił o sportach siłowych i swojej chorobie. Mężczyzna zmagał się z przewleką chorobą nerek w stadium 5D, a w sieci powstała nawet specjalna zbiórka, gdzie mogliśmy przeczytać:

Wojtek ma 32 lata. Ci wszyscy, którzy go znają, wiedzą, że od zawsze był bardzo wesołym, uśmiechniętym, pełnym pomysłów chłopakiem. Jego największym hobby była siłownia. Bardzo dużo ćwiczył. Motywowanie do treningów, przekazywanie wiedzy dotyczącej wzmacniania danej partii ciała czy też pomoc w poprawieniu nawyków żywieniowych - to było jego życie, pasja i praca.

Wojciech Polak odszedł w wieku 32 lat.