Koncerty tylko dla zaszczepionych? Tego chciałby szef Eventim

i

Autor: freeimages.com/luis tapia

Koncerty tylko dla zaszczepionych? Tego chciałby szef Eventim

2021-05-12 8:50

W czasie pandemii koronawirusa, koncerty praktycznie nie istnieją i śmiało można stwierdzić, że powrót do normalności zajmie nam trochę czasu. Czy koncerty mają szansę się odbywać? Szef Eventim widzi jedno rozwiązanie.

Koncerty w czasie pandemii koronawirusa praktycznie nie istnieją i wygląda na to, że duże wydarzenia będą do nas wracały stopniowo i z pewnością trochę czasu zajmie, aż bez skrępowania będziemy mogli pójść na stadion, by zobaczyć swój ulubiony zespół. Szef Eventim twierdzi, że dobrym rozwiązaniem będzie robienie koncertów tylko dla zaszczepionych.

Co tam w środku gra? - Kult

Koncerty tylko dla zaszczepionych? Tego chciałby szef Eventim

Szef Eventim Klaus-Peter Schulenberg stwierdził w wywiadzie dla 'Wirtschaftswoche', że koncerty tylko dla zaszczepionych to dobre rozwiązanie:

Jeśli będzie wystarczająco dużo szczepionek i każdy będzie mógł zostać zaszczepiony, wówczas prywatni organizatorzy imprez również powinni móc wprowadzić wymóg szczepień jako warunek wstępu na imprezę. (...) Skonfigurowaliśmy nasze systemy tak, aby mogły odczytywać karty szczepień. Im szybciej ludzie zostaną zaszczepieni, tym szybciej imprezy masowe będą znowu mogły się odbywać.

Czy tak będzie wyglądać wkrótce rzeczywistość koncertowa? Nie jest to wykluczone.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]