40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

2020-05-22 14:08
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=JNwNXF9Y6kY

Gwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.

Gwiezdne Wojny mają w swojej bogatej historii lepsze i gorsze momenty, jednak nie da się odmówić, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedno z najlepszych dokonań w historii sagi. Z okazji 40-lecia kultowej części, opublikowano specjalny plakat.

KRZYK POWRACA! POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY NOWEJ CZĘŚCI KULTOWEJ SERII40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

Na oficjalnych profilach w social mediach marki Star Wars, przedstawiono jubileuszowy plakat ''Imperium Kontratakuje''. Obraz inspirowany jest najważniejszymi wydarzeniami z części i już wielu fanów chciałoby go mieć na ścianie.
AXL ROSE MUSIAŁ ZOSTAĆ DOPROWADZONY NA KONCERT PRZEZ POLICJĘ. MENADŻER GNR WSPOMINA ZABAWNĄ SYTUACJĘ

Kiedy nowe Gwiezdne Wojny? Disney ma plany na kolejne odsłony sagi

Jak twierdzą przedstawiciele Disneya, czeka nas wiele nowości ze świata Star Wars. Z pewnością będzie to kolejny sezon serialu ''The Mandalorian'' oraz osobna trylogia, która ma zostać osadzona w zupełnie innych czasach gwiezdnej sagi.