19-latek założył matce konto na OnlyFans i zarabia na tym niezłe pieniądze

i

Autor: freeimages.com/Joshua Rindner

19-latek założył matce konto na OnlyFans i zarabia na tym niezłe pieniądze

2021-05-07 13:55

Seriws OnlyFans stał się bardzo popularny w czasie pandemii, gdy wiele osób szukało sposobu na zarobek, zwłaszcza gdy straciło pracę. Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że można założyć konto swojej matce i pobierać z tego konkretne pieniądze.

Serwis OnlyFans bije rekordy popularności i dla wielu osób jest on głównym źródłem zarobku i nie oszukujmy się, konkretnego zarobku. Pewien 19-latek postanowił założyć konto swojej matce, która zarabia teraz niezłe pieniądze. Jak w ogóle doszło do tego, że syn z matką założyli taką nietypową spółkę.

Sylwia Wysocka, gwiazda "Plebanii" i seksbomba lat 80. Rozbierane sceny

Syn i matka mają nietypową spółkę na OnlyFans. Jak bardzo jest to dochodowe?

Warto dodać, że kobieta nie jest zwykłą mamą z przedmieścia, tylko to Lucene Duarte, która była modelką Playboya, a w zeszłym roku jej pośladki zostały uznane za najlepsze w całej Brazylii. Z resztą, syn seksbomby sam próbował swoich sił w modelingu i pozował nago w męskich magazynach. Trzeba przyznać, ze to nietypowa spółka, która może niedługo być kiepsko opłacana. OnlyFans przeżywa prawdziwe oblężenie i ciężko jest wbić się w algorytm, przez co konto potrafi być ukryte przed użytkownikami.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat