Znów to zrobił! Świetny występ wokalisty metalowego zespołu w The Voice senior

i

Autor: YouTube

Znów to zrobił! Świetny występ wokalisty metalowego zespołu w "The Voice senior"

2023-02-06 10:34

W ubiegłym tygodniu cieszyliśmy się z udanego występu Zbigniewa Zaranka w telewizyjnym talent show. To świetny powód, by przypomnieć jego metalowy rodowód i nagrania z zespołem Test Fobii Kreon. Wygląda na to, że „Zaran” idzie jak burza, bo kolejny raz pokazał na scenie klasę!

Zadanie było tym razem wyjątkowo wymagające. Zmierzenie się z klasykiem, który regularnie pojawia się w radiu, oraz oczywiście co roku na imprezach sylwestrowych, nigdy nie jest łatwe. W tej piosence trzeba nie tylko poradzić sobie z rejestrami, ale i tekstem, bo słowa Agnieszki Osieckiej są równie ważne jak melodia.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Występu na pewno nie ułatwiło wokaliście świdrujące spojrzenie Maryli Rodowicz, dla której przecież został napisany i jest z nią nierozerwalnie związany. Jednak ostatecznie nie dało się inaczej ocenić tego występu niż: wspaniały! Widać to zresztą na twarzach całego jury. Zbigniew Zaranek porwał całą publiczność.

Mamy nadzieję, że sukces w telewizyjnym programie przyciągnie więcej publiczności muzyce zespołu Test Fobii Kreon, który jest macierzystą formacją Zbigniewa „Zarana” Zaranka. Od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku podtrzymują płomień starej dobrej szkoły thrash metalu.