Zespół The Police oficjalnie na TikToku!

i

Autor: Materiały prasowe Zespół The Police oficjalnie na TikToku!

Zespół The Police oficjalnie na TikToku!

2023-09-28 12:43

Legendarny zespół muzyczny The Police dołącza do TikToka. Twórcy światowych hitów, znani ze swoich chwytliwych i nowofalowych brzmień otwierają nowy kanał do komunikacji z fanami na całym świecie.

Pojawienie się grupy na TikToku zbiega się w czasie z 40-tą rocznicą wydania przełomowego albumu Synchrocity. The Police w składzie: Sting, Andy Summers i Stewart Copeland będzie udostępniać na platformie unikatowe treści ze swojego bogatego archiwum. Fani, w ramach hashtagu #BehindtheSong, mogą spodziewać się nieopublikowanych wcześniej materiałów, które pozwolą spojrzeć bliżej na proces tworzenia ponadczasowych hitów zespołu.

Dzięki niespotykanej mieszance punka, reggae i nowej fali, która wciąż odznacza się muzyczną świeżością, społeczność TikToka śledząc oficjalne konto The Police uda się w podróż przez bogatą karierę grupy, w rytm takich klasyków jak „Roxanne”, „Every Breath You Take” czy „Message in the Bottle”.

Zespół The Police, dzięki swoim hitom, już od dawna jest popularny na platformie. Utwór „Every Breath You Take” był użyty w publikowanych treściach na TikToku już ponad 165 tysięcy razy. Użytkownicy chętnie wykorzystują go jako muzyczne tło do filmów przedstawiających ulubione zwierzaki, taneczne układy z przyjaciółmi czy sport. Z kolei „I’ll Be Missing You” to utwór, którego sampel został wykorzystany w znanej kompozycji hołdującej zmarłemu raperowi The Notorious B.I.G..

Najlepsi wokaliści rockowi wszech czasów - zagranica

Wspaniale jest móc kontynuować dziedzictwo The Police i współcześnie nie ma na to lepszego miejsca niż TikTok. Żyjemy w niełatwych czasach, ale pamiętajmy, że nasi rodzice i dziadkowie, aby usłyszeć o świecie musieli pochylać się nad małymi głośnikami radiowymi. Jako miłośnicy sztuki musimy wierzyć w muzykę i mamy nadzieję, że nasze utwory będą niosły pozytywny przekaz do najdalszych zakątków świata - komentuje Andy Summers, członek The Police.

Aby uczcić dołączenie The Police do społeczności TikToka, zespół opublikował oficjalną playlistę dostępną w aplikacji, zawierającą niektóre z kultowych utworów. TikTok zachęca do śledzenia profilu grupy @ThePolice i tworzenia treści z wykorzystaniem muzyki zespołu.