Zespół Hamulec prezentuje singiel Pohybel

i

Autor: Materiały prasowe Singiel zespołu Hamulec

Zespół Hamulec prezentuje singiel "Pohybel"

2023-04-14 15:45

Hamulec to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych na TikToku. Formacja wydała właśnie nowy, przebojowy singiel, zatytułowany "Pohybel"! Ten numer to czarne brzmienia, połączone z buntowniczym punk rockiem, rodem z pierwszej fali Black Metalu, jednak w świeżym wydaniu. Sprawdź poniżej!

Jak mówi o sobie sam zespół:

Jesteśmy grupą czterech nieokrzesanych chłopaków z okolic Katowic, grającą ThrashPunk. Mamy za sobą kilkadziesiąt gigów na własnej trasie, promującej pierwszą płytę pt. “Na Gapę”, występ na Męskim Graniu 2021 w Krakowie oraz granie przed takimi bandami jak Moskwa, TheBill, ZenekKupatasa czy Alcoholica. Chcemy promować nasze mocne gitarowe granie jak najlepiej się da. Oddając całych siebie fanom poprzez koncerty i trasy, a także przez solidną pracę w mediach społecznościowych. Z końcem roku 2022 wydaliśmy singiel pt. "Rozkład" aby zaznaczyć nasz progres. Odbił się on szerokim echem na platformie Spotify, gdzie zebrał 67tys wyświetleń i 37tys słuchaczy. W tym czasie zagraliśmy kolejną trasę pt. "SzczurTour" w 7 miastach (min. Kraków, Warszawa, Lublin), a w każdym z nich czekało na nas duże grono Hamulcowych fanów.

Sex Pistols – 5 ciekawostek o albumie "Never Mind the Bollocks, Here’s the Sex Pistols" | Jak dziś rockuje?

Na ten moment jesteśmy największym polskim metalowym zespołem na platformie TikTok i jesteśmy z tego dumni. Wiemy że zespół to nie tylko muzyka, a także ciekawy content i staramy się go dostarczać naszym odbiorcom. Dzięki temu jest ich coraz więcej i jesteśmy w stanie grać dla nich koncerty w całej Polsce. W piątek 10.02 ukazał się nasz kolejny singiel zatytułowany "222X3", który jest odskocznią od ciężkiego klimatu rozkładu i skupia się na graniu jak najszybciej, niekoniecznie równo :D. Najnowszym naszym kawałkiem jest "Pohybel" i mamy nadzieje że przebije on nasze dotychczasowe wyniki. Do wakacji planujemy wydać 4-5 bardzo mocnych singli, tak aby podłożyć podstawy pod wydanie kolejnego albumu we wrześniu. Jesteśmy młodzi, energiczni i bierzemy na poważnie cały nasz Hamulec. Wiemy że możemy wejść na scenę i złoić gitary tak żeby nie zostawić żadnych niedomówień.

Zespół Hamulec z singlem "Pohybel"

W piątek 14 kwietnia grupa wydała nowy singiel, zatytułowany Pohybel:

Jest to numer w większości składający się z czarnych brzmień połączonych z buntowniczym punk rockiem, rodem z pierwszej fali Black Metalu, jednak w świeżym wydaniu. Agresywne wokale, opowiadają o walce z prześladowcą, którą codziennie toczymy. Mimo ostrej warstwy muzycznej numer będzie mógł spodobać się nie tylko fanom muzyki legitymującej się kolorem czarnym.,