YUNGBLUD z klipem do singla „Happier” z Olim Sykesem z Bring Me The Horizon

i

Autor: Materiały prasowe YUNGBLUD z klipem do singla „Happier” z Olim Sykesem z Bring Me The Horizon

YUNGBLUD z klipem do singla „Happier” z Olim Sykesem z Bring Me The Horizon

2023-11-22 14:46

Artysta wykonał nietypową wersję singla w kultowym programie BBC Radio 1.

Doceniony na całym świecie artysta YUNGBLUD udostępnił oficjalny klip do swojego ostatniego singla „Happier”. W utworze gościnnie zaśpiewał Oli Sykes z nominowanego do Grammy Bring Me the Horizon. Wyreżyserowany przez Masakiego Watanabe z japońskiej agencji kreatywnej maxilla teledysk nakręcono w Tokio podczas wyprzedanej wspólnej trasy YUNGBLUDA i brytyjskiej grupy. Zobaczcie energiczny i bezpośredni klip.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Szczególny występ

„Happier” to druga kooperacja artystów – następca potężnego singla „OBEY” z 2020 r. YUNGBLUD i Bring Me The Horizon zagrali jesienią co-headlinerską trasę w Azji, w ramach której wystąpili w Korei Południowej, Japonii, na Filipinach, w Singapurze i Tajlandii.

YUNGBLUD gościł niedawno w kultowym programie „Live Lounge” na antenie BBC Radio 1, gdzie wykonał nietypową wersję „Happier”, a także przeróbkę wykonywanego pierwotnie przez Kanyę Grace „Strangers”

Pracowity rok!

Mijający rok jest dla YUNGBLUDA początkiem nowego rozdziału na wielu frontach – wizualnym, dźwiękowym i kreatywnym. Artysta wraca do swoich alternatywnych korzeni, co fani mogli usłyszeć choćby w wydanym w czerwcu kipiącym energią singlu „Lowlife”, który z miejsca stał się ulubionym utworem fanów. Połączenie ostrych melodii, ciężkich linii basu i surowego wrażliwego tekstu był pewniakiem na tegorocznych koncertach artysty. Kolejny singiel „Hated” pokazał go z nieco innej, bardziej lirycznej strony. Piosenka jest najbardziej przejmującą w dotychczasowej karierze YUNGBLUDA.

Już na początku swojej błyskotliwej kariery YUNGBLUD zyskał rzeszę oddanych fanów na całym świecie. Muzyk ma ponad 14,5 mln obserwujących w mediach społecznościowych i miliardy streamów na koncie, co potwierdza jego pozycję jednego z czołowych artystów alternatywnych swojego pokolenia. Przyjęcie jego tegorocznych singli pozwala twórcy patrzeć w przyszłość z nadzieją.