YUNGBLUD będzie sprzedawał własną biżuterię! Będzie BARDZO nietypowa!

i

Autor: Materiały prasowe Nietypowa kolekcja biżuterii młodego muzyka

YUNGBLUD będzie sprzedawał własną biżuterię! Będzie BARDZO nietypowa!

2022-10-19 13:14

YUNGBLUD w swoim żywiole! Artysta zaprezentował krótkometrażowy film „MARS” na London Film Festival, zawładnął sceną słynnego festiwalu Austin City Limits oraz… zapowiedział kolekcję naszyjników ze zużytą gumą do żucia. Dochód ze sprzedaży trafi na szczytny cel.

Artysta podzielił się nagraniem z występu na Austin City Limits na Twitterze. Po występie YUNGBLUD wziął udział w imprezie inauguracyjnej kolekcji 5 Gum’s Masterpieces w Soho House. Podczas imprezy marka 5 Gum zapowiedziała stworzoną we współpracy z jubilerem Gregiem Yuną kolekcję „Masterpieces”, w której… zużyta guma wokalisty zostanie zamieniona w naszyjniki! Jedyna w swoim rodzaju biżuteria będą licytowana w serwisie eBay, a cały dochód z licytacji trafi do National Independent Venue Foundation (NIVF) działającej na rzecz wspierania niezależnych klubów i festiwali w całych Stanach Zjednoczonych.Wyjątkowa kampania naszyjników „Masterpieces” zdobyła już uwagę między innymi magazynów „Rolling Stone” czy „Billboard”.

Premiera krótkometrażowego filmu "Mars"

W filmie „MARS”, którego premiera odbyła się w sobotę w Londynie, występuje Yasmin Finney – aktorka znana z popularnego serialu Netflix „Heartstopper”. Krótkometrażowe dzieło znalazło się w tegorocznej oficjalnej selekcji Norwich Film Festival. Dyskografię artysty zamyka imienny album, który ukazał się 2 września 2022.

YUNGBLUD - wywiad na temat nowego albumu. „Nigdy nie byłem tak podekscytowany!”