Youngblud i Limp Bizkit razem na scenie! Jak wypadło to wykonanie klasyka zespołu?

i

Autor: Materiały prasowe/pkorczynski/TRICOLORS/East News Niespodziewany duet!

Youngblud i Limp Bizkit razem na scenie! Jak wypadło to wykonanie klasyka zespołu?

2023-06-07 13:29

Zespół Limp Bizkit, po odwołaniu ubiegłorocznej trasy po Europie, powrócił na światowe sceny. Formacja znów występuje na terenie Starego Kontynentu, była także jedną z gwiazd festiwalu Rock Im Park. To właśnie podczas tego pokazu kapela powitała na scenie niespodziewanego gościa - Yungbluda! Lider formacji i młody muzyk wykonali wspólnie prawdziwy klasyk Limp Bizkit!

Niewiele brakowało, a w ubiegłym roku przywitalibyśmy w naszym kraju zespół, który od lat budzi spore podziału wśród słuchaczy - Limp Bizkit. Kapela miała być jedną z gwiazd ubiegłorocznego Pol'and'Rock Festival. Decyzja organizatorów o zaproszeniu akurat tej formacji wzbudziła skrajne reakcje rodzimej publiczności. Niestety, powołując się na problemy zdrowotne lidera, Freda Dursta, grupa odwołała całą trasę po Europie, w tym oczywiście pokaz w Polsce. Grupa wróciła już na światowe sceny i w powodzeniem koncertuje, promując wydany w 2021 roku krążek Still Sucks. 

YUNGBLUD - wywiad na temat nowego albumu. „Nigdy nie byłem tak podekscytowany!”

Limp Bizkit i Yungblud na scenie!

W niedzielę 4 czerwca zespół był jedną z gwiazd tegorocznego Rock Im Park. W pewnym momencie setu, do Limp Bizkit na scenie dołączył Yungblud! Młody muzyk, brytyjskiego pochodzenia, który w ubiegłym roku wydał dobrze przyjęty album, zatytułowany po prostu eponimem, wykonał z kapelą jeden z jej największych klasyków. Mowa o wydanym w 2000 roku kawałku Break Stuff. Numer został wydany jako czwarty i ostatni singiel z drugiego albumu studyjnego Limp Bizkit, Significant Other. Uważany jest on za jeden z flagowych dla formacji. Jak w duecie wypadli Fred i Yungblud? Sprawdź w krótkim nagraniu!