Wypadek na koncercie Bruce'a Springsteena. Muzyk uderzył gitarą... swojego technicznego! [WIDEO]

i

Autor: Screen z YouTube/Darrin Lightner Bruce Springsteen dosłownie powalił swojego technicznego

Wypadek na koncercie Bruce'a Springsteena. Muzyk uderzył gitarą... swojego technicznego! [WIDEO]

2023-02-16 10:59

Bruce Springsteen jest obecnie w trakcie swojej najnowszej trasy koncertowej, na której promuje wydany w ubiegłym roku album. Na jednym z występów, który miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, doszło do małego wypadku. Muzyk uderzył gitarą swojego technicznego, dosłownie powalając go przy tym na ziemię! Jak do tego doszło?

Bruce Springsteen rozpoczął karierę muzyczną w połowie lat 60. Na prawdziwy sukces przyszło mu jednak poczekać kilka lat - przełomem okazał się być wydany w 1975 roku album Born to Run. Płyta odniosła krytyczny i komercyjny sukces i dzięki niej muzyk przebił się do mainstreamu, stając się z czasem jednym z najważniejszych kompozytorów, gitarzystów i wokalistów na rynku. W 1984 roku zaś ukazał się legendarny już Born in the U.S.A. Bruce wciąż jest bardzo aktywny w przemyśle muzycznym, a media co i rusz rozpisują się o niebotycznych cenach biletów na jego występy. Najnowszym album Springsteena, Only the Strong Survive, ukazał się w 2022 roku.

Bruce Springsteen rzucił gitarą w swojego technicznego!

Muzyk jest obecnie w trakcie trasy koncertowej, promującej najnowsze wydawnictwo. Bruce jest w trakcie serii występów po Stanach Zjednoczonych - 3 lutego miał miejsce pokaz w Atlancie i to właśnie w jego trakcie doszło do niespodziewanego wypadku. Na zakończenie występu Springsteen podniósł swoją gitarę do góry i rzucił ją w stronę swojego długoletniego technicznego, Kevina Buella. Niestety, nic nie poszło zgodnie z planem - Buell najprawdopodobniej potknął się i nie zdołał złapać instrumentu, a ten uderzył go prosto w głowę, powalając na ziemię. Na dostępnych w sieci nagraniach widać, że cały incydent bardzo rozśmieszył Bruce'a i członków E-Street Band. Mamy nadzieję, że Kevinowi nic nie jest!

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019