Tom Morello został zrzucony ze sceny przez ochroniarza podczas koncertu Rage Against The Machine. Zobacz wideo!

i

Autor: Screen z YouTube/Jonny Screams - https://www.youtube.com/watch?v=O_X8Wy4inFI Incydent na koncercie Rage Against The Machine

Tom Morello został zrzucony ze sceny przez ochroniarza podczas koncertu Rage Against The Machine. Zobacz wideo!

2022-07-26 14:06

Po jedenastu latach wielki powrót do koncertowania zaliczył zespół Rage Against The Machine. Niestety, grupa nie ma najlepszej passy - już podczas drugiego koncertu na trasie kontuzji nogi nabawił się wokalista Zack de la Rocha, który obecnie występuje na siedząco. Teraz przyszła kolej na na Toma Morello. Podczas występu w sobotę 23 lipca gitarzysta został dosłownie zwalony ze sceny przez ochroniarza! Moment ten został uwieczniony na wideo - co się właściwie stało?

Założony w 1991 roku zespół Rage Against The Machine sporo namieszał w muzyce. W 1992 roku ukazał się jego debiutancki album studyjny, z którego pochodzi kultowy już numer Killing in the Name i który osiągnął ogromny sukces krytyczny i komercyjny. Ten został potwierdzony kolejnym wydawnictwami - nagrodzonymi statuetkami Grammy Evil Empire i The Battle of Los Angeles i ostatnim do tej pory projektem muzycznym grupy, czyli Renegades. W 2000 roku doszło do rozpadu zespołu, a w 2007 roku do ponownego połączenia i występu na Coachelli. Grupa znów zawiesiła działalność w 2011 roku i wróciła z ogłoszeniem światowej trasy koncertowej “Public Service Announcement Tour” w 2020, której rozpoczęcie opóźniła pandemia COVID-19. Seria występów wystartowała 9 lipca w East Troy.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Pechowa trasa koncertowa Rage Against The Machine

Trasa koncertowa nie rozpoczęła się dla zespołu zbyt szczęśliwie - już podczas drugiego występu kontuzji nogi doznał wokalista Zack de la Rocha, który do tej pory koncertuje w pozycji siedzącej. Tym razem pech dotknął Toma Morello.

Tom Morello został zrzucony ze sceny przez ochroniarza podczas koncertu Rage Against The Machine. Zobacz wideo!

Podczas występu grupy w sobotę 23 lipca doszło do dość niebezpiecznej sytuacji. Podczas odgrywania Killing in the Name na scenę wtargnął fan. Mężczyzna został zauważony przez jednego z ochroniarzy, który natychmiast ruszył w jego kierunku. Niestety, szalony wielbiciel zdążył umknąć, a ochroniarz uderzył prosto w Toma Morello - obaj mężczyźni spadli ze sceny. Widząc całą sytuację Zack przerwał występ. Choć wyglądało to dość groźnie, nikomu nic się nie stało, a gitarzysta bardzo szybko się podniósł i uniósł ręce do góry. Wokalista zespołu zwrócił się do publiczności z prośbą, by nie powtórzyła działania fana, ponieważ, jak widać, może się to dla kogoś źle skończyć. Cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu - zobacz je poniżej!

Rage Against the Machine na koncercie w Polsce!

W ramach trasy “Public Service Announcement Tour” Rage Against the Machine zagrają także w Polsce! Grupa wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie już 15 września. Jako support zagra grupa Run The Jewels. Bilety wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Sonda
Rage Against The Machine - na ilu koncertach byłeś/łaś?