Wokalista Volbeat idzie pod nóż. Przejdzie operację gardła

i

Autor: INSIGHT MEDIA/REPORTER

Wokalista Volbeat idzie pod nóż. Przejdzie operację gardła

2023-09-20 13:53

Trzymamy mocno kciuki, bo sprawa jest poważna. Znany z występów w Volbeat wokalista ostatnio promuje także swój nowy death metalowy projekt Asinhell, gdzie jest gitarzystą. Będzie musiał jednak w najbliższym czasie oszczędzać się i choć ma do wypromowania nowy krążek, trzeba będzie zwolnić tempo.

W świeżym wywiadzie dla greckiego Metalradio.gr frontman Volbeat zdradził, że w październiku będzie musiał poddać się operacji, a potem będzie potrzebował czasu na rehabilitację.

- Będzie trzeba czasu bym odzyskał zdrowie i wyćwiczył znów głos – mówi 48-letni muzyk. Dodał, że czas jest dobry, bo choć Asinhell potrzebuje promocji nowej płyty, to Volbeat najbliższy rok poświęci na przygotowanie nowego materiału.

- W 2025 roku będziemy promować Volbeat, a w 2024 zrobimy to z Asinhell – precyzuje Michael Paulsen.

To drugi raz w ciągu ostatnich lat, gdy muzyk musi położyć się na stole operacyjnym. W 2021 przeszedł w trakcie pandemii koronawirusa operację usunięcia dużego polipa. Pod koniec tamtego troku grupa Volbeat wydała album „Servant of the Mind”, zatem można się spodziewać, że przy dobrych wiatrach i tym razem Paulsen szybko wróci za mikrofon. Tymczasem posłuchajcie jego najnowszego muzycznego dziecka.

Nirvana - 5 ciekawostek o albumie "In Utero" | Jak dziś rockuje?