Wokalista Pantery szykuje się na Halloween! Phil Anselmo buduje sobie dom strachów

i

Autor: YouTube

Wokalista Pantery szykuje się na Halloween! Phil Anselmo buduje sobie dom strachów

2023-10-31 10:27

Siedziba wytwórni kierowanej przez Anselmo zmienia się w miejsce rodem z upiornego parku rozrywki. Demony, upiory, straszydła i szkielety straszą dosłownie na każdym kroku.

Słyszeliście o Housecore Records? To założona przez legendarnego krzykacza wytwórnia, która publikuje nagrania między innymi jego Superjoint, Phil & The Illegals oraz szeregu innych zespołów z kręgu ciężkiej alternatywy. To także miejsce, w którym zgromadził on swoją kolekcję dekoracji związanych ze świętem Halloween. Jak widać muzyk jest naprawdę oddanym miłośnikiem estetyki grozy i makabry.

Artysta udostępnił filmik, gdzie oprowadza po tym miejscu i pokazuje swoje ulubione eksponaty. Dodaje, że ma ich naprawdę dużo, od zwyczajnych i tanich, dostępnych w wielu sklepach, aż po ogromne, tworzone w jednym lub bardzo niewielkiej liczbie egzemplarzy potworne dzieła sztuki. Ma ich aż tyle, że poza widoczną dekoracją na filmie musi je składować w 3 kontenerach!

- Główna impreza będzie miała miejsce w w studio, a kiedy przyjadą goście nie będą nawet widzieć nawiedzonego domu, co jest świetne – opowiada Anselmo – Chciałbym, żeby miało to klimat takiego nawiedzonego domu, jaki za dzieciaka urządzaliśmy sobie w garażach.

Teraz jednak Phil ma znacznie lepsze możliwości i wykorzystuje je w pełni. Jeśli chcecie wybrać się na wycieczkę oprowadzani przez najmocniejszy głos w metalu – zapraszamy!

Rockowe piosenki na Halloween