William DuVall

i

Autor: Screen z YouTube.com/DVL Recordings

William DuVall (Alice in Chains) pokazuje nowy utwór i promuje nadchodzący album! Jest moc!

2022-04-20 15:29

Frontman Alice in Chains, William DuVall, udostępnił nowy singiel "Rockslide" z nadchodzącego wydawnictwa, które będzie w pełni nagrane i zmiksowane na żywo ze studia. Kiedy premiera płyty? Sprawdźcie, czego można się spodziewać!

William DuVall nadlatuje z nową płytą! Czas zapiąć pasy i mocno trzymać się fotela, bo szykuje się kawał dobrej i energicznej muzy. DuValla raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Przełomowym momentem w jego karierze była autorska kapela Comes with the Fall, a jeszcze większą popularność i uznanie zyskał w 2006 roku, kiedy dołączył do załogi Alice in Chains. Serfowaniu po gatunkach i licznych projektach muzycznych nie można mu odmówić. Pod koniec 2021 roku zdecydował się na dość oryginalny (jak na te czasy) pomysł i zapowiedział nowy album nagrany w pełni analogowo. Posłuchajcie jak brzmi jeden z utworów, który znajdzie się na płycie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko Bruce Dickinson. Oni również mają licencje pilota!

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

William DuVall publike nowy numer. Jak brzmi Rockslide?

William DuVall w zeszłym roku zdecydował się nagrać płytę bez pomocy komputera. Całość powstała za pierwszym podejściem, a samo nagranie zarejestrowano i zmiksowano w niecałe 40 minut. Efektem tej pracy jest nowy singiel "Rockslide", który ujrzał światło dziennie w kwietniu 2022. Numer oczywiście udostępniamy poniżej. Wydawnictwo "11.12.21 Live-In-Studio Nashville" zadebiutuje 10 czerwca 2022 roku. Więcej szczegółów i informacji o pre-orderze znajdziecie tutaj.