Ville Valo zdradził swój sposób na świetny występ: To bardzo ważne

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Juha Mustonen Ville Valo o tym, co pomaga mu koncertować

wypowiedzi muzyków

Ville Valo zdradził swój sposób na świetny występ: "To jest niezwykle istotne"

2024-04-12 9:57

Ville Valo z pewnością może zaliczyć ostatnie miesiące do bardzo udanych. Muzyk na dobre wystartował z karierą solową, wydając swój pierwszy, długogrający album. Promocji "Neon Noir" towarzyszy trasa koncertowa, występy z której oceniane są bardzo dobrze. Jaki artysta ma sposób ma udany pokaz? Ville zdradził to w jednym z wywiadów.

Ville Valo dał do zrozumienia swoim fanom, że na dobre skupia się na karierze solowej już w ubiegłym roku, gdy opublikował singiel Loveletting. Nie trzeba było długo czekać, by muzyk oficjalnie zapowiedział premierę swojego debiutanckiego albumu, pierwszego, sygnowanego własnym nazwiskiem. Projekt został zatytułowany Neon Noir i ujrzał światło dzienne 13 stycznia 2023 roku. Wydawnictwo zyskało bardzo dobre opinie krytyków, a materiał, który trafił na płytę, Ville promuje na trasie, która obecnie znów wróciła do Europy.

Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.

Ville Valo zdradza sekret świetnych występów

Muzyk świetnie radzi sobie na scenie, o czym świadczą entuzjastyczne recenzje jego występów w ramach najnowszej trasy. Jaki jest sekret udanych koncertów Ville? Artysta opowiedział o tym w wywiadzie w ramach formatu " Herbal Tea & White Sofas" portalu Grammy,com. Okazuje się, że VV, w przeciwieństwie do wielu artystów, uważa, że wykonawca powinien czuć przed występem zdenerwowanie, adrenalinę i słynne motyle w brzuchy. Valo jest zdania, że jeśli żadne z nich się u niego nie pojawi, już wie, że pokaz nie będzie należał do udanych. Muzyk twierdzi też, że lubi, gdy nic nie pamięta z danego koncertu - oznacza to dla niego, że zatracił się w muzyce i obecności fanów, a to właśnie stanowi dla niego istotę udanych występów.

Myślę, że tuż przed wyjściem na scenę, przynajmniej w moim przypadku, bardzo ważne jest, aby czuć zdenerwowanie i bardzo ważne jest, aby były te motyle A jeśli ich tam nie ma, myślę, że koncert nie może być sukcesem. Bo najlepsze koncerty rockowe to te, na których wychodząc na scenę zapominasz o wszystkim. Najlepsze to zwykle te, z których nic nie pamiętasz. Wtedy gubisz się w muzyce i jedności z tłumem. To wyjątkowe uczucie. To jest właśnie to - powiedział Ville.

Sprawdź poniżej listę najlepszych coverów klasyków Depeche Mode: