Ville Valo wróci do Polski w 2024 roku! Szczegóły koncertu!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Juha Mustonen Ville Valo w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Ville Valo wraca do Polski w 2024 roku! Szczegóły koncertu!

2024-04-12 10:07

Ville Valo długo nie czekał z powrotem do naszego kraju! Muzyk wciąż jest w trakcie promocji swojego debiutanckiego albumu, świetnie przyjętego "Neon Noir", i nie ma zamiaru przestać koncertować. Trasa została przedłużona również na ten rok i oczywiście obejmie także Polskę! Gdzie i kiedy pojawi się muzyk?

Po rozpadzie zespołu HIM, Ville Valo postanowił skupić się na karierze. W ubiegłym roku muzyk opublikował singiel Loveletting i nie trzeba było długo czekać, by przekonać się, że jest to zapowiedź debiutanckiego albumu artysty, pierwszego, sygnowanego jego własnym nazwiskiem. Projekt został zatytułowany Neon Noir i ujrzał światło dzienne 13 stycznia 2023 roku. Wydawnictwo spotkało się z bardzo dobrymi opiniami krytyków, a materiał, który trafił na płytę, Ville promuje na trasie, która wciąż trwa i wraca również do Europy!

Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.

Ville Valo w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów artysty! VV zawita także do Polski! Ville zagra 13 kwietnia 2024 roku w Katowicach w tamtejszym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a jako gość specjalny wystąpi Zetra. Bilety wciąż są dostępne w sprzedaży na LiveNation.pl, poniżej zaś czasówka wydarzenia:

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:00 Zetra
  • 20:00 VV

Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Sprawdź poniżej nasz wybór najważniejszych zagranicznych wokalistów rockowych: