Ville Valo odpowiedział na słowa Bama Margery: Staje się potworem

i

Autor: McMullan/Sipa USA/East News/Lumeimages.com/Avalon.red/REPORTER Ville Valo reaguje na słowa Bama Margery

Ville Valo odpowiedział na słowa Bama Margery: "Zmienia się w potwora"

2023-01-11 12:26

Kilka miesięcy temu Bam Margera udzielił wywiadu, którego sporą część poświęcił osobie Ville Valo. Gwiazdor i muzyk przez wiele lat blisko przyjaźnili się, jednak ich drogi z czasem się rozeszły. Margera powiedział w rozmowie, że Ville miał bardzo duży wpływ na jego uzależnienie. Teraz Valo zdecydował się odpowiedzieć na te słowa.

W sierpniu 2022 roku Bam Margera był gościem podcastu "Steve-O's Wild Ride", rozmowa w dużej części dotyczyła Ville Valo. Fiński muzyk, były wokalista legendarnego zespołu HIM, obecnie zajmujący się karierą solową i gwiazdor przez lata pozostawali w bliskiej przyjaźni. Mężczyźni spędzali razem dużo czasu i współpracowali ze sobą na początku lat 2000. - Bam wyreżyserował nawet kilka teledysków HIM, a Ville pojawiał się w reality show Viva La Bam. Z czasem Panowie poróżnili się i zakończyli znajomość, w wywiadzie jednak Margera powiedział, że w czasie, gdy poznał muzyka, ten w znacznym stopniu nadużywał alkoholu, a on sam był pod tak dużym wrażeniem przyjaciela, że postanowił robić to samo co on, co, jak dziś już wiemy, okazało się być dla niego zgubne. Obecnie gwiazdor walczy z licznymi uzależnieniami, ogłosił także, że zdiagnozowano u niego bulimię i zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Ville, kilka miesięcy po tym wywiadzie, zdecydował się zareagować na słowa dawnego przyjaciela. 

Ville reaguje na słowa Bama Margery

Ville przygotowuje się do premiery najnowszego albumu - płyta Neon Noir ukaże się już w piątek 13 stycznia, tego samego dnia swoją premierę będzie miał teledysk do tytułowego utworu. W ramach promocji płyty artysta udzielił już wielu wywiadów (w tym dla Eski Rock - rozmowę znajdziecie na stronie i pod linkiem!), a w rozmowie z "NME" zareagował na słowa Bama sprzed kilku miesięcy. Muzyk został zapytany o to, czy utrzymuje obecnie kontakt z Margerą - Ville odpowiedział, że nie, wydaje mu się za to, że po raz ostatni widział się z dawnym kolegą w 2017 roku, gdy HIM był w trasie po Stanach Zjednoczonych. VV zaznaczył, że gdy dowiedział się o problemach Bama, próbował się z nim skontaktować za pośrednictwem wspólnych znajomych, jednak nie udało się to. Valo wyraził nadzieję, że Margera wróci do zdrowia i formy.

Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.

Mam nadzieję, że poczuje się lepiej, ponieważ jest miłym facetem. Jest wrażliwym, wyjątkowym gościem i przykro mi patrzeć, jak zmienia się w potwora. Myślę, że jestem w stanie trochę to zrozumieć, ale to musi się skończyć - powiedział Ville w wywiadzie.