King Buzz

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Unprocessed oraz King Buzzo i Trevor Dunn w Polsce w 2024 roku. Koncerty klubowe, których nie można przegapić!

2024-03-07 15:34

Niemiecka grupa metalowa wystąpi w Polsce już w październiku! W tym samym miesiącu w naszym kraju zagrają też King Buzzo i Trevor Dunn1

Unprocessed mają ugruntowaną pozycję jako innowacyjna grupa w świecie nowoczesnego i progresywnego metalu, są również chwaleni za swoje unikalne podejście, które wykracza poza schematy gatunkowe. 

Ich najnowszy album "...And Everything In Between" jest najbardziej dopracowaną płytą w dorobku Unprocessed. Pięknie melodyjny, intensywnie brutalny, technicznie oszałamiający i pełen pasji - to album, który pozycjonuje ich jako jeden z bardziej obiecujących zespołów. Niemiecki kwartet reprezentuje nowy etap ewolucji futurystycznego, gitarowego metalu. 

Unprocessed w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO,BILETY]

  • 13.10.2024 – WARSZAWA – Klub Hydrozagadka 
  • BILETY W SPRZEDAŻY OD 8 MARCA NA LIVENATION.PL.
Ozzy Osbourne - 5 ciekawostek o albumie “Bark at the Moon” | Jak dziś rockuje?

King Buzzo, kultowy założyciel i główny wokalista/gitarzysta grupy Melvins oraz basista zespołu Mr. Bungle - Trevor Dunn, połączą swoje siły tej jesieni i wyruszą w europejską trasę koncertową "King Dunn Tour!". 

Osborne i Dunn współpracowali ze sobą kilka razy na przestrzeni lat, włączając w to udział Dunna przy tworzeniu albumu King Buzzo z 2020 roku - "Gift of Sacrifice", jak również obaj byli członkami zespołu Fantômas i Melvins Lite. Podczas "King Dunn Tour" Dunn zagra na basie, a Osborne zaśpiewa i zagra na gitarze akustycznej. 

King Buzzo, a.k.a. Buzz Osborne, jest wokalistą, gitarzystą i założycielem niezwykle popularnego zespołu Melvins. Jego innowacyjne podejście do tworzenia piosenek i gry na gitarze wywarło wpływ na niezliczonych muzyków, zmieniając rzesze miłośników muzyki w zagorzałych fanów. Znany z pionierskiego wykorzystania strun o obniżonym strojeniu, Buzzo po mistrzowsku połączył inspiracje punkiem i metalem, tworząc nowe, przełomowe dźwięki w muzyce o ciężkim brzmieniu. W ciągu swojej długiej kariery, która rozpoczęła się w małej wiosce Montesano w stanie Waszyngton w 1983 roku, Osborne wydał ponad 30 albumów pod szyldem Melvins, dwa albumy solowe ["Gift of Sacrifice" (2020) i "This Machine Kills Artists" (2014)], a także wziął udział w szeregu projektów przygotowanych we współpracy z innymi muzykami, tworząc m.in. Fantômas i Crystal Fairy. 

Trevor Dunn może być najbardziej znany ze swojej pracy z zespołem Mr. Bungle, eklektyczną i nieprzewidywalną grupą z Północnej Kalifornii, której był współzałożycielem w 1985 roku, jednak jego kariera poza nią była równie ważna. Jako członek Fantômas, Trevor Dunn's Trio-Convulsant, Tomahawk i Melvins Lite, Dunn pisał także muzykę dla wielu zespołów, występował z Johnem Zornem oraz założył Riverworm Records, wytwórnię dla "muzyki odrzuconej, zapomnianej i niezrozumianej". 

King Buzzo i Trevor Dunn w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 19.10.2024 – WARSZAWA – Klub Niebo 
  • 20.10.2024 – KRAKÓW – Klub Kwadrat 
  • BILETY W SPRZEDAŻY OD 1 MARCA NA LIVENATION.PL.