Ty Segall

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Denee Segall

Ty Segall - legenda garage rocka zagra w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

2024-02-21 12:03

Jedna z czołowych postaci zainspirowanej psychodelią sceny garage rock’owej zawita w 2024 roku do dwóch polskich miast. Ty Segall wystąpi u nas z wyjątkowymi solowymi koncertami akustycznymi w Warszawie i Krakowie!

Artysta stoi na czele muzycznej sceny, która rozkwitła w późnych latach 00. w Kalifornii. Jego bogata i różnorodna dyskografia składa się z parudziesięciu albumów nagranych solo oraz z różnymi projektami. Ten jakże obfity katalog pomógł zdefiniować garage punkowe brzmienie tamtego okresu, wędrując też w rejony hard-rockowe, folk-rockowe, a także heavy metal czy brzmienia syntezatorowe oraz akustyczne. Ty Segall zdobywał uznanie już jako wokalista grupy The Epsilons, która charakteryzowała się surowszym i bardziej zadziornym podejściem do brzmień spod znaku The Strokes czy The White Stripes. Następnie podjął się solowej kariery w ramach której zaprezentował różne oblicza: wyrafinowane, drapieżne, klasyczne, retro, minimalistyczne, lo-fi, a także jako instrumentalny człowiek-orkiestra. Niezależnie od obranej stylistyki niezmienne pozostaje jego świetne wyczucie melodii, nieograniczona kreatywność oraz zaraźliwa intensywność jego piosenek oraz występów.

Radio Eska Rock: 10 złotych myśli klasyków rocka. To ponadczasowe sentencje

Ty Segall na dwóch koncertach w Polsce w 2024 roku [DATY, MIASTA, BILETY]

Akustyczne koncerty Ty’a Segalla odbędą się 23 sierpnia (Warszawa, Hydrozagadka) oraz 24 sierpnia (Kraków, Kamienna 12). Bilety w cenie 99 zł trafią do sprzedaży 23 lutego 2024 roku o godzinie 11:00 na Fource.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, GoOut.pl oraz Tickemaster.pl, do cen biletów mogą zostać dołączone opłaty serwisowe.