Travis Barker trafił do szpitala! Co się stało perkusiście?

i

Autor: John Rahim/Music Pics / Rex Feat/EAST NEWS Problemy zdrowotne perkusisty Blink-182

Travis Barker trafił do szpitala! Co się stało perkusiście?

2022-06-30 11:35

W środę 29 czerwca w godzinach porannych czasu polskiego media przekazały, że Travis Barker - perkusista grupy Blink-182 - trafił do szpitala. Do sieci trafiły zdjęcia, przedstawiające muzyka przenoszonego na noszach do karetki - towarzyszyły mu córka Alabama Barker i żona, Kourtney Kardashian. Przez dłuższy czas nie wiadomo było, co właściwie się stało, a cała sytuacja wyglądała na dość poważną. Co się wydarzyło?

Travis Barker to amerykański muzyk, znany przede wszystkim z działalności w punk rockowym zespole Blink-182, do którego dołączył w 1998 roku. Pierwszym albumem, nagranym z jego udziałem jest Enema of the State, który zapewnił grupie sukces komercyjny - to z niego pochodzą kultowe już numery All the Small Things, Adam’s Song i What’s My Age Again? Muzyk znany jest także ze współpracy z innymi artystami - to on właśnie stoi za dwiema ostatnimi płytami Machine Gun Kelly’ego i najnowszym krążkiem Avril Lavigne. W 2019 roku Barker założył własną wytwórnię płytową - DTA Records.

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?

Travis Barker trafił do szpitala

W środę 29 czerwca w godzinach porannych czasu polskiego media przekazały, że Barker trafił do szpitala. Sytuacja wyglądała dość poważnie - muzyk został przewieziony do Cedar-Sinai Medical Center, a towarzyszyły mu córka Alabama Barker i żona - Kourtney Kardashian. Nie wiadomo było, co było przyczyną takiego stanu rzeczy, przedstawiciele muzyka nie komentowali jego stanu, córka zamieściła na Instagramie krótkie wideo, w którym trzyma ojca za rękę i prosi wszystkich o modlitwę, a niedługo później sam Travis napisał na Twitterze “Bóg mnie uratował”.

Co się stało perkusiście?

Według osób z otoczenia perkusisty, przyczyną nagłej hospitalizacji było zapalenie trzustki, które objawia się m.in. nudnościami, gorączką, silnym bólem brzucha i wymiotami. Te same źródła zdradziły, że w ostatnim czasie Travis poddał się badaniu kolonoskopii, które, według nieoficjalnych informacji, mogło wywołać aktualne problemy zdrowotne. Na chwilę obecną artysta wciąż przebywa w szpitalu i nie wiadomo, jaki jest obecnie jego stan.