Tool

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Travis Shinn

Tool w Krakowie w 2024 roku - ile kosztują BILETY na koncerty zespołu? Znane są ceny wejściówek

2023-11-16 13:44

Sezon ogłoszeń koncertowych rozpoczął się w pełni. W ostatnich dniach stało się jasne, że w przyszłym roku do naszego kraju zawitają Panowie z 30 Seconds to Mars, headlinerką Open'era została Dua Lipa, Kraków za to odwiedzi zespół Tool! Ile kosztują bilety na ten pokaz? Znane są ceny wejściówek i pewne szczegóły na temat organizacji.

Ostatnie dni są naprawdę dobre dla wszystkich fanów spędzania wolnego czasu na koncertach. Powoli można układać sobie przyszłoroczny kalendarz koncertowy, gdyż z dnia na dzień tego typu ogłoszeń jest coraz więcej., W ciągu zaledwie tygodnia zapowiedziane zostały występy w Polsce w przyszłym roku m.in. 30 Secondas to Mars, Dirty Honey, pokaz Dua Lipy jako headlinerki na Open'erze czy powrót do naszego kraju Panów z formacji Tool. Grupa zagra w krakowskiej TAURON Arenie 11 czerwca 2024 roku, a jako gość specjalny wystąpi Night Verses.

Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?

Tool w Krakowie w 2024 - CENY

Fanów formacji od samego początku zastanawiało, ile kosztować będą bilety na to wydarzenie. W czwartek 16 listopada wystartowała przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster, dzięki czemu poznaliśmy ceny wejściówek. Wahają się one w granicach od 405 do nawet 2013 złotych! Co jednak zwróciło szczególną uwagę wielbicieli Toola to fakt, że na płycie znajdą się... miejsca siedzące. Poniżej widełki cenowe biletów na koncert Toola w krakowskiej TAURON Arenie w czerwcu 2024 roku.

  • Bilet - miejsce siedzące (w tym płyta) - 405-805 zł
  • Miejsce przy przejściu - 455-860 zł
  • Bilet platinum - 765-2013 zł