Tony Martin zapowiedział reedycję płyt Black Sabbath, na których śpiewał

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=JeqBz30JMT8

Tony Martin uważa, że jeden z albumów Black Sabbath to g*wno. O który chodzi?

2022-01-24 11:18

Historia Black Sabbath jest trochę pogmatwana, a ilość wokalistów i muzyków, jaka przewinęła się przez zespół, jest dosyć imponująca. Okazuje się, że Tony Martin nadal ma dobre relacje z Tonym Iommim i wkrótce ma ukazać się reedycja płyt z jego udziałem. A który album według niego totalne nieporozumienie? O tym opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów.

Historia Black Sabbath jest dosyć pogmatwana, a jeżeli chodzi temat wokalistów w zespole, to trochę ich przewinęło się przez zespół, tak samo jak muzyków. Niektórzy dobrze wspominają obecność w grupie, inni trochę gorzej, jednak Tony Martin ma dobre wspomnienia związane z tym czasem swojej kariery. Okazuje, że w planach jest reedycja płyt z udziałem wokalisty, jednak on sam uważa, że jeden krążek to absolutny niewypał. O który album chodzi?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Tony Martin uważa, że jeden z albumów Black Sabbath to g*wno. O który chodzi?

W wywiadzie dla 'Ultimate Guitar', Tony Martin przyznał, że nie może słuchać krążka 'Forbidden'. O co dokładnie chodzi? Jak powiedział wokalista:

Nadal uważam, że to gówno. Przynajmniej dla mnie. Nie mogę tego słuchać. Wciąż układało się dobrze między nami, piosenki też były okej. Ale potem wpadli na pomysł, żeby Ice-T wystąpił na płycie. Pewnie chcieli coś w stylu Run-DMC, ale to przecież był Black Sabbath. Cozy Powell powtarzał: „Nie wiem, czy to dobry pomysł”. Mówili mu też, jak ma grać na bębnach. A przecież to Cozy Powell! Byłem w studiu, a wciąż nie wiedziałem, czy będę śpiewał na płycie. Nie chcieli mi powiedzieć. Nie mogłem się skupić. Spodziewałem się, że mnie wyrzucą. Z tego powodu „Forbidden” to dla mnie stracona płyta. Gdybym mógł na niej ponownie zaśpiewać, zrobiłbym to lepiej.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?