Ozzy Osbourne ma 15 numerów na nowy album! Co wiemy o krążku?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=dBF78tA443A

Fani Ozzy'ego mogli stracić tysiące dolarów. Wszystko przez NFT

2022-01-24 10:00

Temat kryptowalut oraz różnego rodzaju tokenów, staje się ostatnio coraz bardziej popularny, a co za tym idzie, pojawia się sporo oszustów. Niedawno fani Ozzy'ego Osbourne'a, prawie padli ofiarą oszustów.

Rynek kryptowalut bardzo dynamicznie się rozwija, a do tego dochodzą ostatnio specjalne tokeny NFT, które mówiąc najprościej są wirtualnymi obrazkami, za które trzeba zapłacić spore pieniądze. Niedawno fani Ozzy'ego Osbourne'a, o mały włos nie stracili potężnych pieniędzy, ponieważ ktoś chciał naciągnąć ich na tokeny z wokalistą.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Fani Ozzy'ego mogli stracić tysiące dolarów. Wszystko przez NFT

Przypomnijmy, że pojawiły się tokeny od Ozzy'ego Osbourne, które nazywały się CryptoBatz i zaczęły cieszyć się sporym zainteresowaniem. Jak podaje portal 'The Verge' niezidentyfikowani oszuści przejęli kontrolę nad krótkim linkiem udostępnianym przez konto wokalisty i przekierowali go na swoje konto. Jak podano, portfel oszustów mógł wyłudzić nawet 41 tysięcy dolarów. Przedstawiciel firmy Sutter Systems, którzy stworzyli CryptoBatz, postanowili wypowiedzieć się na temat całej sytuacji, pisząc:

Jest nam bardzo przykro z powodu osób, które padły ofiarą oszustów, ale nie możemy wziąć odpowiedzialności za ich działania, gdyż wykorzystywały one platformę Discord, nad którą nie mamy absolutnie żadnej kontroli. Naszym zdaniem można by łatwo zapobiec temu wszystkiemu, gdyby Discord miał lepszą drużynę wsparcia pomagającą ochraniać duże projekty jak nasz.

Pozostaje tylko uważać, bo rynek kryptowalut nadal może okazać się bardzo zgubny...

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?