ABBA wraca z kolejnym utworem. Na koncertach muzycy pojawią się jako awatary

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE ABBA wraca z kolejnym utworem. Na koncertach muzycy pojawią się jako awatary

Nowa Abba jest lepsza niż Black Sabbath? Tak twierdzi Johannes Eckerstrom z Avatar

2022-01-21 9:15

Na nową Abbę, fani czekali 40 lat, a gdy album się ukazał, z miejsca stał się hitem. Podobnie było z krążkiem '13' od Black Sabbath, który był wyczekiwany przez fanów. Niestety, według Johannesa Eckerstroma z Avatar, lepiej wypada Abba po latach.

Na nowy album Abby, fani czekali prawie 40 lat i gdy album się ukazał, został przyjęty bardzo dobrze, a krytyka podkreślała, że grupa pozostała w bardzo dobrej formie. Podobnie było przy premierze albumu '13' od Black Sabbath, którzy także wiele lat kazali czekać na swoje nowe wydawnictwo. Według  Johannesa Eckerstroma z Avatar, w tym zestawieniu, lepiej wypadała Abba. Dlaczego?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Nowa Abba jest lepsza niż Black Sabbath? Tak twierdzi Johannes Eckerstrom z Avatar

W wywiadzie dla 'Metal Hammera', wokalista Avatar powiedział:

Jestem większym fanem Black Sabbath niż ABBY, ale miałem wrażenie, że płyta Sabbathów nagrana z Rickiem Rubinem była trochę wymuszona. Myślę, że Rick kazał im udawać, że mają po 25 lat i to nie wypaliło. Nie miało to tej samej energii. Z kolei przy nowej płycie ABBY są piosenki, przy których myślę „to disco rozwodowe”! Ha, ha, ha! Są to piosenki napisane przez ludzi w pewnym wieku opowiadające o życiu i oczekiwaniach osób w tym wieku. Jeśli ktoś reaktywuje zespół mając po 70 lat musi temu nadać jakieś znaczenie. Sabbath tutaj poległ.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu