Tony Martin zapowiedział reedycję płyt Black Sabbath, na których śpiewał

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=JeqBz30JMT8

Tony Martin zapowiedział reedycję płyt Black Sabbath, na których śpiewał

2022-01-20 10:21

Historia Black Sabbath jest trochę pogmatwana, a ilość wokalistów i muzyków, jaka przewinęła się przez zespół, jest dosyć imponująca. Okazuje się, że Tony Martin nadal ma dobre relacje z Tonym Iommim i wkrótce ma ukazać się reedycja płyt z jego udziałem.

Historia Black Sabbath jest dosyć pogmatwana, a jeżeli chodzi temat wokalistów w zespole, to trochę ich przewinęło się przez zespół, tak samo jak muzyków. Niektórzy dobrze wspominają obecność w grupie, inni trochę gorzej, jednak Tony Martin ma dobre wspomnienia związane z tym czasem swojej kariery. Okazuje się teraz, że w planach jest reedycja płyt z udziałem wokalisty.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Tony Martin zapowiedział reedycję płyt Black Sabbath, na których śpiewał

Jak napisał wokalista:

Dostałem telefon od menadżera Tony’ego Iommiego. Wygląda na to, że mamy kontrakt na reedycje płyt Sabbath z moich czasów. A zatem reedycje nadchodzą! Ten rok może być pełen Tony’ego Martina! Przepraszam za to.

Przypomnijmy, że chodzi o 6 krążków: „The Eternal Idol” (1987), „Headless Cross” (1989), „Tyr” (1990), „Cross Purposes” (1994), „Cross Purposes Live” (1995) i „Forbidden” (1995).

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia