Tobias Forge: W 2023 roku Ghost czeka wielka zmiana. Dobra zmiana

i

Autor: Materiały prasowe Ghost ma pewne plany na 2023 rok!

Tobias Forge: "W 2023 roku Ghost czeka wielka zmiana. Dobra zmiana"

2023-01-11 13:36

Ghost ma za sobą naprawdę intensywny i pełen sukcesów rok. Grupa, na czele której stoi Tobias Forge, nie zwalnia jednak tempa, a wokalista nie ukrywa, że bardzo chce, by ta w przyszłości stała się jeszcze większą. Decydujący ma być obecny, 2023 rok, kiedy to Ghost czeka zmiana. Dobra zmiana. Co to miałoby oznaczać?

Rok 2022 był niezwykle intensywny dla zespołu Ghost. W marcu swoją premierę miał album Impera - krążek osiągnął wielki sukces krytyczny i komercyjny, nagrodzono go statuetką American Music Awards, a już w lutym przekonamy się, czy singiel Call Me Little Sunshine otrzyma nagrodę Grammy. Formacja zaistniała także w świadomości niekoniecznie fanów ciężkich brzmień, a to ze względu na popularność, jaką ta zdobyła na platformie TikTok, dzięki temu, że numer Mary On a Cross stał się wiralem. Jakiś czas temu lider zespołu, Tobias Forge, udzielił wywiadu dla Loudowire, w którym wprost powiedział, że ma ambicje, by Ghost w przyszłości stał się jeszcze większy i dorównał grupie Rammstein. 

"Ghost czeka dobra zmiana"

Wygląda na to, że 2023 rok nie będzie dla zespołu czasem odpoczynku. W okresie wiosenno-letnim grupa wyruszy w trasę koncertową, nim jednak to nastąpi czeka ją pewna zmiana, "dobra zmiana", jak powiedział sam Tobias. Formacja przyzwyczaiła już fanów do zmian osobowości Papy Emeritusa czy zupełnie nowych kostiumów - co miałoby nastąpić tym razem. W rozmowie z "Metal Hammer" Forge nie chciał jednak zdradzić żadnych szczegółów swojego planu. Pozostaje więc nam czekać na na ogłoszenia ze strony zespołu!

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę industrial metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kiedy odbył się pierwszy występ Rammstein w Polsce?