To najlepsza wokalistka rockowa wszech czasów. Kogo ma na myśli David Draiman?

i

Autor: Materiały prasowe Muzyk Disturbed wskazał najlepszą według niego wokalistkę rockową

"To największy kobiecy rockowy wokal wszech czasów". Kogo ma na myśli David Draiman?

2024-01-16 13:42

Choć David Draiman, lider zespołu Disturbed, całkiem niedawno zdradził, że jego serce znowu zabiło mocniej i jest już zajęte, to wcale nie przeszkadza mu to zachwycać się jedną z koleżanek po fachu. Muzyk w samych superlatywach wypowiedział się niedawno o słynnej wokalistce, z którą nawet miał okazję pracować!

O Davidzie Draimanie od jakiegoś czasu jest szczególnie głośno. Najpierw fani muzyka i zespołu Disturbed mieli okazję śledzić losy jego ukochanej suczki, Charlotte, teraz zaś ten poinformował swoich obserwatorów w social mediach, że ponownie jest szczęśliwie zakochany. Draiman w ubiegłym roku rozwiódł się po wielu latach małżeństwa, teraz zaś zamierza układać sobie życie u boku Sarah Uli - mieszkającej na co dzień w Miami modelki i menedżerki w branży marketingowej. 

ZOBACZ TAKŻE: Lider Disturbed znowu zakochany!

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

To najlepsza wokalistka rockowa?

Tym razem Draiman w samych najlepszych słowach wypowiedział się na temat innej kobiety. Już w listopadzie ubiegłego roku zespół wydał jako czwarty singiel z najnowszego albumu Division utwór Don't Tell Me. Gościnnie udziela się w nim wokalnie sama Ann Wilson, bardzo dobrze znana jako członkini grupy Heart i artystka solowa. Teraz zaś do kompozycji wydany został oficjalny teledysk i to właśnie przy okazji jego premiery muzyk pokusił się o określenie Wilson mianem "największego kobiecego rockowego głosu wszech czasów". Równie wiele dobrego o współpracy z Disturbed miała do powiedzenia sama Ann - wokalistka dała do zrozumienia, że czeka tylko na okazję, by móc pojawić się u boku formacji i wykonać Don't Tell Me na żywo.

Zobacz klip do kompozycji poniżej!

Mam ogromny szacunek dla Ann. Moim skromnym zdaniem jest ona największym kobiecym głosem rockowym wszech czasów. Myślę, że jest nietykalna. Uważam, że to wielki dar, że zgodziła się zostać częścią tego projektu - mówi Draiman.

Sonda
Zgadzasz się ze stwierdzeniem Davida Draimana?
Listen on Spreaker.