The Killers

i

Autor: AP/East News

To jeszcze nie koniec prezentów! The Killers mają nowy singiel

2023-12-28 13:27

Nie jesteście do końca zadowoleni z tego, co znaleźliście pod choinką? Na otarcie łez mamy nowy numer od The Killers. Grupa właśnie promuje krążek z najlepszymi przebojami "Rebel Diamonds", co nie przeszkodziło im sprezentować fanom czegoś na Święta.

Trzeba przyznać, że Boże Narodzenie to idealny czas na premierę. Jeśli ktoś obchodzi je tradycyjnie, to choćby podczas podróży do bliskich będzie miał czas posłuchać. Jeśli nie, to ma wolne i okazję do zapoznania się z nowym. A jeśli żadne z powyższych i na przykład dyżuruje w pracy to z pewnością będzie mu/jej znacznie przyjemniej mogąc odpocząć od kiczowatych świątecznych kawałków, powtarzanych do znudzenia co rok, przy czymś nowym i ciekawym. Tu właśnie pojawia się prezent od grupy z Las Vegas.

Żeby było ciekawiej, premierowy kawałek The Killers pojawił się najpierw w mediach społecznościowych. Muzycy opublikowali go na portalu X (ex-Twitter). Utrzymany jest w stylistyce nowofalowego rocka z lat osiemdziesiątych. Gra na nostalgii? Może, ale doskonale zgrywa się ze skłaniającym do przemyśleń nastrojem za oknem.

- Zdałem sobie sprawę, że pojazd, którym chciałbym się poruszać ma mniej syntezatorów i laserów – mówił jeszcze niedawno w wywiadzie dla NME wokalista grupy Brandon Flowers. Rzeczywiście jest inaczej niż na popowych, albo nawet rozbujanych w stronę disco przebojach z dawniejszych lat, ale mimo wszystko to dalej to samo dobre The Killers! Sprawdźcie sami!

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce