Till Lindemann... upadł na scenie podczas występu na Litwie. Nietypowy moment uwieczniony na nagraniu

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Matthias Matthies Upadek Tilla Lindemanna na scenie [WIDEO]

Till Lindemann... upadł na scenie podczas występu na Litwie. Nietypowy moment uwieczniony na nagraniu

2023-05-25 12:18

Rammstein na dobre rozpoczął europejską część swojej trasy koncertowej. Chciałoby się nawet powiedzieć, że z hukiem! Wszystko to ze względu na dość niefortunną sytuację, do której doszło podczas występu na Litwie. W końcowym momencie pokazu Till Lindemann dosłownie zniknął z oczu fanów, a to dlatego, że zaliczył bardzo bliskie spotkanie ze sceną.

W poniedziałek 22 maja zespół Rammstein powrócił do Europy z kolejną odsłoną swojej trasy koncertowej. Formacja wystartowała z serią występów na terenie Litwy. Uwagę fanów niemieckiej legendy industrial metalu zwróciła przede wszystkim setlista - zespół otworzył cały pokaz numerem Rammlied, który wybrzmiał na żywo po raz pierwszy od dwunastu lat! Dużą niespodzianką był także występ z utworem Bestrafe mich, który to zespół zagrał na żywo pierwszy raz od ponad dwudziestu lat! To jednak nie koniec niespodziewanych sytuacji z tego konkretnego pokazu...

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Przewracający się Till Lindemann!

Już na sam koniec występu, gdy muzycy żegnali się z publicznością, a sam Till Lindemann dziękował jej za wspólny czas, doszło do nietypowej, dość zabawnej, ale też niebezpiecznej sytuacji. Na licznych nagraniach widać, iż wokalista po tym, jak zakończył mówić do fanów nieco cofnął się, zatoczył i dosłownie runął na ziemię. Po chwili upadek muzyka zauważyli jego koledzy, którzy stali i patrzyli się na niego, nadal bijąc brawo. Wszystko wskazuje na to, że Till po prostu stracił równowagę lub potknął się o coś, co znajdowało się za nim i dlatego przewrócił się. Po chwili wokalista wstał i wraz z resztą zespołu windą opuścił scenę. Nie ma żadnych informacji na temat tego, czy Lindemann doznał jakiegoś urazu w wyniku upadku.