Till Lindemann wyda NOWY ALBUM! Co wiadomo na temat wydawnictwa?

i

Autor: Screen z YouTube/Till Lindemann Nowości od Tilla Lindemana

Till Lindemann prezentuje NOWY SINGIEL! Teledysk powstał kilka lat temu!

2023-09-08 8:29

Od kilku dni o Tillu Lindemannie ponownie jest głośno, a to ze względu na fakt decyzji berlińskiej Prokuratury w sprawie oskarżeń przeciwko wokaliście grupy Rammstein. Wygląda na to, że muzyk zamierza wykorzystać swoje pięć minut - Till tydzień temu zapowiedział premierę nowego, SOLOWEGO singla! Numer jest już dostępny!

We wtorek 29 sierpnia Prokuratura w Berlinie wydała kluczową decyzję dla Tilla Lindemanna. Wokalista zespołu Rammstein pod koniec maja tego roku znalazł się w samym centrum oskarżeń o trwające od lat nieprawidłowe zachowania wobec, najczęściej niezwykle młodych, fanek. Do mediów, szczególnie niemieckich, zaczęły zgłaszać się kolejne kobiety, opowiadające o swoich doświadczeniach i seksualnych atakach, których miały doznać ze strony artysty. To właśnie na podstawie tych doniesień Prokuratura w Berlinie wszczęła śledztwo, które prowadziła w kierunku zarzutów o popełnienie licznych przestępstw na tle seksualnym i naruszenie ustawy o środkach odurzających. Kilka dni temu władze oficjalnie poinformowały, iż w wyniku braku dowodów oficjalnie umarza śledztwo w sprawie. Muzyk sam podzielił się z fanami komunikatem prasowym z decyzją Prokuratury i podziękował im za wsparcie. Wygląda na to, że postanowił sprawić im też dużo bardziej namacalną niespodziankę.

Till Lindemann w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Rockowa metamorfoza aktora

Till Lindemann powraca z solowym singlem!

Plotki na ten temat pojawiały się już od kilku dni, ale trzeba było poczekać, by muzyk oficjalnie je potwierdził. W piątek 8 września swoją premierę miał najnowszy solowy singiel artysty! Utwór został zatytułowany Zunge. Uwagę natychmiast zwraca okładka singla, przedstawiająca krwawiące, zaszyte usta artysty - sprawdź ją pod linkiem. Do kompozycji powstał też teledysk (premiera o 15:00 czasu polskiego), za reżyserię którego odpowiada Anna Kott, a który powstał już w 2021 roku!

Till Lindemann na solowym koncercie w Polsce!

Przypominamy, że w kwietniu muzyk ogłosił swoją solową trasę koncertową. W ramach "Till Lindemann Tour 2023" artysta zawita do Polski dokładnie 26 listopada 2023 roku, całe wydarzenie odbędzie się w Katowickim Spodku.